Trenerskie wzmocnienia Czarnych

W przerwie letniej trener Czarnych Sosnowiec Grzegorz Majewski rozbudował swój sztab szkoleniowy. Do zespołu dołączyło aż trzech wartościowych szkoleniowców.

 

ADRIAN CIOCH, II Trener

Urodzony 29 lipca 1978 roku zawsze pogodny szkoleniowiec blisko od dwunastu lat, z krótką przerwą, związany jest z Czarnymi. Lojalność do barw klubowych była jednym z powodów pojawienia się trenera Adriana w pierwszym zespole, ale nie głównym. Tym głównym powodem wydają się być wysokie recenzje jakie trener Cioch uzyskał pracując w ostatnim czasie u boku trenerki Urszuli Bydlińskiej przy zespole rezerw. Trener Adrian posiada licencję trenerską UEFA B, ma na swoim koncie wiele kursokonferencji szkoleniowych i bardzo wysoko oceniony staż trenerski w Zagłębiu Sosnowiec u boku trenera Dariusza Dudka.
Praca z pierwszym zespołem nie będzie nowością dla trenera Adriana Ciocha, w przeszłości pracował już na tym stanowisku będąc asystentem trenerki Agnieszki Drozdowskiej. Jego duża wiedza i doświadczenie będą niezwykle przydatne w pracy z pierwszym zespołem.

 

 


DARIUSZ KLACZA, Trener Analityk

Urodzony 9 lipca 1987 szkoleniowiec jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W swojej karierze piłkarskiej był zawodnikiem Zagłębie 1906 Sosnowiec. W karierze trenerskiej prowadził MUKP Dąbrowa Górnicza (Junior młodszy), AF Silent Dąbrowa Górnicza (Junior młodszy, Unia Dąbrowa Górnicza (Junior młodszy) oraz w MUKP Dąbrowa Górnicza prowadzi również zajęcia techniki indywidualnej.
Trener Dariusz posiada licencję trenerską UEFA B, a na swoim koncie posiada staże trenerskie w tak znanych klubach jak m.in. Vitesse Arnchem, FC Utrecht i NEC Nijmegen.
Był także uczestnikiem niezliczonych konferencji szkoleniowych na terenie kraju. Jest też trenerem przygotowania motorycznego, współpracuje z GTF (Grupa Trenerów Futbolu) i Deductor.
Trener Darek będzie odpowiedzialny w klubie za analizę taktyczną i w tej dziedzinie jest uznawany za jednego z najlepszych młodych fachowców w regionie.

 


PAWEŁ PISAREK, Trener bramkarek

Urodzony 19.04.1991 w Czeladzi trener jest byłym zawodnikiem Czarnych Sosnowiec, w swojej przygodzie piłkarskiej reprezentował również barwy takich klubów jak Zagłębie Sosnowiec, Orzeł Balin, czy też Górnik Piaski. Miał też przyjemność zagrać w Reprezentacji Polski w Beach Soccerze.
Trener Paweł to również absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, niedawno ukończył kurs wyrównawczy UEFA B, a na co dzień szkoli bramkarzy w Sarmacji Będzin.

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.