1. KOLEJKA – 18/19 sierpnia 2018

  • KSS Kotwica Kórnik vs Akademia Piłkarska LG
  • PKS Piastovia Piastów vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • Polonia Środa Wlkp. vs UKS SMS II Łódź
  • KKP Stomilanki Olsztyn vs KS Unifreeze Górzno
  • KKP Bydgoszcz vs KKPK Medyk II Konin
  • MUKS Praga Warszawa vs KS Raszyn

2. KOLEJKA – 25/26 sierpnia 2018

  • Akademia Piłkarska LG vs KS Raszyn
  • KKPK Medyk II Konin vs MUKS Praga Warszawa
  • KS Unifreeze Górzno vs KKP Bydgoszcz
  • UKS SMS II Łódź vs KKP Stomilanki Olsztyn
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk vs Polonia Środa Wlkp.
  • KSS Kotwica Kórnik vs PKS Piastovia Piastów

3. KOLEJKA – 8/9 września 2018

  • PKS Piastovia Piastów vs Akademia Piłkarska LG
  • Polonia Środa Wlkp. vs KSS Kotwica Kórnik
  • KKP Stomilanki Olsztyn vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • KKP Bydgoszcz vs UKS SMS II Łódź
  • MUKS Praga Warszawa vs KS Unifreeze Górzno
  • KS Raszyn vs KKPK Medyk II Konin

4. KOLEJKA – 12 września 2018

  • Akademia Piłkarska LG vs KKPK Medyk II Konin
  • KS Unifreeze Górzno vs KS Raszyn
  • UKS SMS II Łódź vs MUKS Praga Warszawa
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk vs KKP Bydgoszcz
  • KSS Kotwica Kórnik vs KKP Stomilanki Olsztyn
  • PKS Piastovia Piastów vs Polonia Środa Wlkp.

5. KOLEJKA – 15/16 września 2018

  • Polonia Środa Wlkp. vs Akademia Piłkarska LG
  • KKP Stomilanki Olsztyn vs PKS Piastovia Piastów
  • KKP Bydgoszcz vs KSS Kotwica Kórnik
  • MUKS Praga Warszawa vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • KS Raszyn vs UKS SMS II Łódź
  • KKPK Medyk II Konin vs KS Unifreeze Górzno

6. KOLEJKA – 22 września 2018

  • Akademia Piłkarska LG vs KS Unifreeze Górzno
  • UKS SMS II Łódź vs KKPK Medyk II Konin
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk vs KS Raszyn
  • KSS Kotwica Kórnik vs MUKS Praga Warszawa
  • PKS Piastovia Piastów vs KKP Bydgoszcz
  • Polonia Środa Wlkp. vs KKP Stomilanki Olsztyn

7. KOLEJKA – 14 października 2018

  • KKP Stomilanki Olsztyn vs Akademia Piłkarska LG
  • KKP Bydgoszcz vs Polonia Środa Wlkp.
  • MUKS Praga Warszawa vs PKS Piastovia Piastów
  • KS Raszyn vs KSS Kotwica Kórnik
  • KKPK Medyk II Konin vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • KS Unifreeze Górzno vs UKS SMS II Łódź

8. KOLEJKA – 20/21 października 2018

  • Akademia Piłkarska LG vs UKS SMS II Łódź
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk vs KS Unifreeze Górzno
  • KSS Kotwica Kórnik vs KKPK Medyk II Konin
  • PKS Piastovia Piastów vs KS Raszyn
  • Polonia Środa Wlkp. vs MUKS Praga Warszawa
  • KKP Stomilanki Olsztyn vs KKP Bydgoszcz

9. KOLEJKA – 27 października 2018

  • KKP Bydgoszcz vs Akademia Piłkarska LG
  • MUKS Praga Warszawa vs KKP Stomilanki Olsztyn
  • KS Raszyn vs Polonia Środa Wlkp.
  • KKPK Medyk II Konin vs PKS Piastovia Piastów
  • KS Unifreeze Górzno vs KSS Kotwica Kórnik
  • UKS SMS II Łódź vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk

10. KOLEJKA – 3 listopada 2018

  • Akademia Piłkarska LG vs KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • KSS Kotwica Kórnik vs UKS SMS II Łódź
  • PKS Piastovia Piastów vs KS Unifreeze Górzno
  • Polonia Środa Wlkp. vs KKPK Medyk II Konin
  • KKP Stomilanki Olsztyn vs KS Raszyn
  • KKP Bydgoszcz vs MUKS Praga Warszawa

11. KOLEJKA –10/11 listopada 2018

  • MUKS Praga Warszawa vs Akademia Piłkarska LG
  • KS Raszyn vs KKP Bydgoszcz
  • KKPK Medyk II Konin vs KKP Stomilanki Olsztyn
  • KS Unifreeze Górzno vs Polonia Środa Wlkp.
  • UKS SMS II Łódź vs PKS Piastovia Piastów
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk vs KSS Kotwica Kórnik
Pokaż znajomym:

One thought on “#1liga : Terminarz rundy jesiennej grupy północnej 2018/19”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.