Mistrzostwa Polski Juniorek, które od niedzieli rozgrywane są w Szczecinie pomału docierają do decydującej fazy. Przed nami już tylko dwie niewiadome.

Dla Olimpii niezwykle ważny mecz rozpocznie się w piątek o godzinie 10.15. W walce o brązowy medal nasze piłkarki zmierzą się ze Sztormem Gdańsk. Dla szczecinianek sam udział w „małym finale” jest już najlepszym występem w historii, jednak olimpijki nie zamierzają spocząć na laurach i zapowiadają walkę o najniższy stopień podium.

Bój o triumf w turnieju stoczą zaś Medyk Konin i UKS SMS Łódź. Koninianki zagrały w turnieju o jeden mecz mniej ze względu na wycofanie się z imprezy Stomilu Olsztyn. Za łodziankami przemawia natomiast szeroka, wyrównana kadra oraz wyniki potyczek grupowych, w których piłkarki UKS-u dosłownie zmiotły swoje rywalki. Początek meczu finałowego o godzinie 12.30.

Zapraszamy na stadion przy ul. Nehringa, na którym odbędą się oba pojedynki. Piłkarskie emocje gwarantowane. Musicie być z nami!

 


 

Mecz o 3. miejsce
Olimpia Szczecin – Sztorm AWFiS Gdańsk, g. 10.15, stadion przy ul. Nehringa
Sędzie meczu: Michalina Diakow jako główna oraz Kinga Kwitowska i Paulina Baranowska jako asystentki, a także Monika Mularczyk jako sędzia techniczna.

Finał
KKPK Medyk Konin – UKS SMS Łódź- Piłka Nożna Kobiet, g. 12.30, stadion przy ul. Nehringa
Sędzie meczu: Monika Mularczyk jako główna oraz Anna Dąbrowska i Aleksandra Ulanowska jako asystentki, a także Michalina Diakow jako sędzia techniczna.

 

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu
error
%d bloggers like this: