II liga – lubelska: Tarnovia Tarnów vs Iskra Brzezinka 7:1(foto). Klaudia Gajdur (Tarnovia) o meczu
Grają z TKF II liga Polska

5.09.15,  II liga lubelska
Tarnovia Tarnów vs Iskra Brzezinka  7:1
BRAMKI: Kapustka x2,  Kapka,  Liro x3, Gębica  – Paw

Tarnovia :
Wrona – Kapka (80′ A.Botor) , Hynek, Piwowarczyk , Kapustka, Trytek, Derus, Gębica, Skalska, Tarchała (70′ Łątka) , Wołek (60′ Liro)

ISKRA: Kasprzyk, Noworyta (55′ Pradel), Dziędziel, Kleczkowska (80′ Leśniak), Klęczar, Nieć (55′ Żak), Mońka, Szklarczyk, Bęc (70′ Brandys), Paw, Dziadek

Klaudia Gajdur (Tarnovia)
Spotkanie zaczęło się dość spokojnie i w zwolnionym tempie , dziewczyny potrzebowały kilku minut żeby się obudzić .  6` min spotkania Gabrysia Gębica `Trynki` oddaje strzał na bramkę , bramkarka Iskry wykazała się refleksem i bramka nie pada. 10`min meczu a przeciwniczki nadal nie mogą wejść na naszą połowę . Dopiero w 12` min maja szanse zdobycia bramki , niestety napastniczka nie zachowała zimnej krwi i nie wykorzystała sytuacji. My dalej nie odpuszczamy , `Trynki` oddaje kolejny  strzał z daleka a bramkarka dalej broni !! Nareszcie  w 15` min wykorzystuję  sytuacje Justyna strzelając z główki  1:0 dla nas . Długo nie trzeba było czekać ,gdyż w 23` min zostaje podyktowany karny dla nas. Podchodzi do niego Justyna i wykonuje go bezbłędnie , piłka znów w siatce  wynik 2:0 😉 36` min spotkania błąd obrońców , piłka w siatce tym razem dla rywali 2:1 . 41`min Justyna wykonuje rzut rożny , świetnie wykorzystuje to Kaja, która oddaje strzał i 3:1 dla nas . Takim wynikiem kończy się I połowa spotkania . II połowa  jest serią strzałów oddanych przez zmienniczkę Pauliny Wołek , mowa o Katarzynie Liro która  zaliczyła hat-tricka w tym spotkaniu strzelając bramki w 65` na 4:1, 68` 5:1 oraz  89` 7:1 , świetne wystąpienie w jej wykonaniu 😉 Bramkę zasłużona na 6:1 strzela `Trynki`. To spotkanie kończy się wynikiem 7:1,które  w wykonaniu moje drużyny mogło wyglądać dużo ładniej i efektywniej , lecz z własnego doświadczenia wiem , że zawodnik podporządkowuje się drużynie przeciwnej , dlatego też nie mam do nich o to żalu .
Gratuluje dziewczyną wygranej  oraz dziękuje dziewczyną z Iskry za walkę do końca