EuroWinnersCup : Grembach po wielkim boju odpadł w półfinale, UAM dostał lanie
Świat

Dzień dziecka nie był szczęśliwy dla polskich drużyn w Nazare. Najpierw UAM dostał srogie lanie od Higicontrool Melli a pózniej, bo wielkim boju w półfinale Grembach odpadł dopiero po rzutach karnych z Portsmouth.

Półfinałowe spotkanie Mistrza Polski było godne finału. Najpierw pierwszą tercję wygrały podopieczne Jagielskiego, potem angielski zespół zdołał strzelić trzy bramki. Ostatni tercja to istna bitwa – Polki zdołały ugrać niesamowity remis 4:4. Górą po karnych (10:9) ostatecznie był Portsmouth, ale dziewczyn z Łodzi skradły nasze serca.

Dziś w boju o miejsce 5-8 Grembach zmierzy się z CFB Careces (14:00), a UAM w meczu o miejsce 13-16 zagra z Madrid CFF (10:00).