Smutne radomskie ostatki

Wysoką porażką żegna się z Ekstraligą Czwórka Radom. W ostatniej kolejce sezonu podopieczne Wojciecha Pawłowskiego dostały bolesną lekcję futbolu od AZS-u Wrocław ulegając 1:5.

Już na początku spotkania fatalnej kontuzji nabawiła się Angelika Grzywna, która musiał opuścić boisko. Jak się później okazało – pauza będzie trwać parę miesięcy. AZS wypunktował skrupulatnie gospodynie, już po pierwszej połowie prowadząc czterema golami. Bohaterką znów była Joanna Wróblewska, która ustrzeliła dublet.

– O ile w ofensywie nie było tak źle, kilka szans na zdobycie bramek udało się wypracować, to jednak w defensywie było katastrofalnie. Mam wrażenie, że tracimy bramki jak dzieciaki z orlika. Drużynie, która chce grać w Ekstraklasie, nie przystoi tracić takich bramek – powiedział trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

Czwórka żegna się z Ekstraligą po roku gry w elicie. AZS Wrocław po wspaniałej rundzie finałowej uratował ligowy byt.

 


27. kolejka Ekstraligi – grupa spadkowa
27.05.2018, Radom
Czwórka Wosztyl.eU Radom vs AZS Wrocław 1:5

Natalia Stasikowska 64′ – Wróblewska 2′ 68′, Korda 20′, Iwaśko 48′, Czudecka 56′

MVP TKF : Joanna Wróblewska
sędzia : E.Fiodorczuk-Sipko

CZWÓRKA : Wicik – Szymczyk, Zielińska, Stasikowska, Płóciennik, Wąsik (62′ Rosińska), Bińkowska, Stefańska (62′ Golian), Tracz, Grzywna (26’Szydło)

AZS : Bocian (46′ Sapor) – Maskiewicz, Bączek, Kaim, Hnatów, Ślusarczyk, Iwaśko, Wróblewska, Turkiewicz (55′ Czudecka), Koziarska (75′ Parka), Korda

One Reply to “Smutne radomskie ostatki”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.