Polonio Polonio coś Ty uczyniła! AZS II Wrocław vs Polonia Prószków 1:2
Publicystyka

Polonio Polonio coś Ty uczyniła!

W taki sposób można podsumować mecz pomiędzy KS AZS II Wrocław a LKS Polonia Prószków. Z trudnym i wymagającym rywalem,w okropnym upale, o godzinie 17:03  zawodniczki rozpoczęły drugie spotkanie w nowym sezonie. Oba zespoły ruszyły do walki bardzo szybko co pokazuje pierwsza bramka już w 9 minucie dla zespołu z Wrocławia. Radość przeciwniczek nie trwała długo, bo już w 10 minucie Klaudia Gogolok wyrównała wynik na 1:1. Asystowała jej Katarzyna Reszka. Do końca pierwszej połowy mecz był bardzo wyrównany. Prószkowianki jak i Wrocławianki z każdą kolejną minutą udowadniały, że nie przez przypadek znalazły się w II lidze. Remisem zakończyła się pierwsza część spotkania. W drugiej połowie oba zespoły walczyły równie zażarcie, lecz do dziewczyn z Prószkowa należało ostatnie słowo. W 82 minucie fantastyczną bramką popisała się zawodniczka z numerem 5 Natalia Koptoń, ustanawiając wynik końcowy 1:2. Asystę przy tym golu zaliczyła Angela Kaźmierz. Warto wyróżnić bramkarkę Polonii Prószków Annę Józefczyk, która niejednokrotnie ratowała swój zespół z opresji. W taki oto sposób Polonistki wróciły do Prószkowa z kompletem punktów. Pokazały, że tylko ciężką pracą i walką o każdy centymetr boiska można osiągnąć cel jakim jest zwycięstwo.
Serdecznie gratulujemy wyniku i liczymy na podtrzymanie dobrej passy.