Dla Tylko Kobiecego Futbolu tuż po meczu z Potokiem Sitno (3:4) trener Moravii Morawica – Maria Tarczyńska
Grają z TKF II liga Polska

Maria Tarczyńska (Moravia)
Moja drużyna kolejny raz nie zagrała zbyt dobrze. Po obiecującym początku i bramce już w 6 minucie wydawało się, że zwycięstwo przyjdzie łatwo. Zbyt duża pewność siebie i chęć zdobycia bramek zgubiła zawodniczki Moravii, które na przerwę, nie wierząc w to co się dzieje, schodziły przegrywając 1:2. Widać było, że tego dnia zwyczajnie im nie szło. Jednak gołym okiem można było zauważyć również ogromną motywację i chęć zwycięstwa i mimo, iż praktycznie cały czas dziewczęta z Moravii musiały gonić wynik, ostatecznie udało się pozostawić 3 punkty w Morawicy. Sam styl gry jednak pozostawia wiele do życzenia i musi być zapomniany. Dobrze jednak, że gdy ewidentnie nie idzie drużyna potrafi się zmotywować i wygrać.