Wielkopolski ZPN zaprasza drużyny kat. Orlik i młodsze już w niedzielę na wyjątkowy turniej – plażowe rozgrywki na Placu Wolności w Poznaniu!


​Rozgrywki odbędą się 20 maja w godzinach 9-12 i będą częścią trwającego projektu Lotto Plaża Wolności. W centralnym punkcie miasta powstaną trzy miniboiska, na których młodzi piłkarze zmagać się będą nie tylko z przeciwnikiem, ale taż – a może i przede wszystkim – z piaszczystą nawierzchnią. To wyjątkowa okazja, by sprawdzić się w plażowej odmianie piłki nożnej, gdzie liczą się szybkość, siła i technika, a gole padają z reguły w efektowny sposób. Impreza będzie też świetną okazją do zobaczenia w akcji najlepszych – tuż po niej rozegrany zostanie mecz międzypaństwowy reprezentacji młodzieżowych Polska – Czechy.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod adresem jagoda.weiss@wielkopolskizpn.pl. Szczegółowe informacje uzyskać można mailowo pod wskazanym adresem, a także telefonicznie pod numerem 600 437 114. O kontakt prosimy w szczególności zespoły, które chciałby wystąpić w turnieju, a mają w tym samym czasie zaplanowany mecz ligowy. W takich przypadkach Związek umożliwi przełożenie spotkania o punkty bezpłatnie i z ograniczeniem formalności z tym związanych.

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.