Takiego Medyka kibice w Koninie chcą oglądać. W 25. kolejce Ekstraligi podopieczne Romana Jaszczaka rozstrzelały AZS PWSZ Wałbrzych 4:0.

Medyk od początku narzucił swój styl z dawnych dobrych lat i od pierwszych minut dominowały. Najpierw z dystansu w poprzeczkę trafiła Balcerzak, a potem na 1:0 trafiła już Gawrońska. W 27. minucie w wałbrzyskie pole karne wbiegła Nicol Zając i została sfaulowana przez obrończynie przeciwniczek. Magdalena Figura podyktowała jedenastkę, którą wykorzystała Natalia Chudzik. Chwilę później było już 3:0, a drugiego gola dziś trafiła nie kto inny jak Anna Gawrońska. Po przerwie gra się uspokoiła, Wałbrzych szukał swojej honorowej bramki. Medyk dziś jednak nie dał się zaskoczyć, a Gawrońska skarciła Klimek po raz trzeci.

Za tydzień odbędzie się już przedostatnia kolejka Ekstraligi, wyznaczona obligatoryjnie na sobotę 19 maja na godzinę 16:00. Medyk zagra z SMS-em, a AZS PWSZ podejmie u siebie Olimpię Szczecin.

 


25. kolejka Ekstraligi – grupa mistrzowska
13.05.2018, Konin
Medyk Konin vs AZS PWSZ Wałbrzych 4:0 (1:0)

Anna Gawrońska 5′, 35′, 72′, Natalia Chudzik 27’k

MVP TKF : Anna Gawrońska
sędzia : M.Figura

MEDYK: Sowalska – Łasicka (79′ Majda), Slavcheva, Sałata, Zając (84′ Helińska), Olejniczak, Chudzik, Ivanishin (46′ Sikora), Balcerzak, Pakulska, Gawrońska.

AZS PWSZ: Klimek – Gradecka, Mesjasz, Aszkiełowicz, Kędzierska, Pluta, Dereń, Głąb, Szewczuk (84′ Zawadzka), Rozmus (79′ Jędras), Kowalczyk (73′ Klepacka).

Pokaż znajomym:

One thought on “Gawrońska jak wino ! Rozstrzelała Wałbrzych”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.