Chelsea z Pucharem Anglii. 45 tysięcy widzów na Wembley
Świat

Chelsea Londyn po raz drugi zdobyła Puchar Anglii. Ozdobą spotkania był dublet Ramony Bachman i gol Fran Kirby.

Starcie dwóch londyńskich ekip obserwowało rekordowe ponad 45 tysięcy widzów na legendarnym nowym Wembley. Pierwszy gol Bachman padł w 48. minucie, kiedy to w świetnym stylu szwajcarska piłkarka pokonała Sari Van Veenendaal. Dwanaście minut później podwyższyła wynik spotkania na 0:2. Chelsea przeważała, ale Arsenal się nie poddawał. Starczyło to jednak tylko na honorowego gola Miademy. Wszystko przypieczentowała Fran Kirby w 76. minucie, ustalając wynik spotkania na 1:3.