Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (KU AZS UAM Poznań) serdecznie zaprasza wszystkie chętne dziewczyny do kontynuowania nauki oraz przygody z piłką nożną, futsalem i beach soccerem na Uczelni.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jedna z najlepszych i największych Uczelni w Polsce, a Poznań to wspaniałe miasto do życia. W swojej ofercie ma wiele bardzo ciekawych kierunków na 15 wydziałach. Już od paru lat na UAM funkcjonują kierunki bardzo blisko związane ze sportem i rekreacją ruchową. Od 2003 roku na Uniwersytecie działa i bardzo prężnie się rozwija sekcja piłki nożnej/futsalu/beach soccer kobiet, która na co dzień występuję w Ekstralidze Futsalu. Zespół AZS UAM Poznań jest aktualnym Vice Mistrzem Polski seniorek w futsalu (Ekstraliga) oraz srebrnym medalistą Mistrzostw Polski kobiet w Beach Soccer oraz 8 zespołem w Europie w Beach Soccerze (Euro Winners Cup Beach Soccer – Liga Mistrzów). UAM to również pięciokrotny uczestnik Akademickich Mistrzostw Europy w futsalu kobiet (2010 – Zagrzeb, 2011 – Tampere , 2012 – Cordoba oraz 2015 – Poznań, 2016 – Zagrzeb). Zespół KU AZS UAM Poznań może się również pochwalić kilkoma Reprezentantkami Polski zarówno w futsalu (min. Alicja Zając, Monika Skowrońska, Dominika Dewicka, Alicja Busza, Adriana Sikora…), jak i w piłce nożnej 11-osobowej (min. Patrycja Balcerzak, Sandra Sałata…). Uniwersytet im. Adama Mickiewicza posiada wspaniałą bazę treningową, jedną z najlepszych w Polsce. Sekcja futsalu trenuje i rozgrywa mecze ligowe na przepięknej hali UAM, a do dyspozycji ma również basen, siłownię, salki do fitness oraz odnowę biologiczną.

Ty również możesz kontynuować naukę na świetnej Uczelni i łączyć to z grą w piłkę nożną, futsal oraz beach soccer na najwyższym poziomie! Wystarczy tylko chcieć! Nasza Uczelnia stwarza świetna warunki do rozwoju sportowego jak i intelektualnego –  UAM Poznań stawia na sport!

 

Więcej informacji na stronach internetowych:

www.amu.edu.pl

www.futsalistki-uam.pl

lub bezpośrednio z trenerem:

Wojciech Weiss – futsal@amu.edu.pl lub 603777442

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.