Niedziela z AZS PSW Biała Podlaska – dwa starcia!

Nadchodzi niedziela z PSW. Dwa mecze jednego dnia na stadionie przy ulicy Sidorskiej 105. Mowa o ekstraligowym pojedynku AZS PSW Biała Podlaska z KS Unifreeze Górzno – debiutantem w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz starciu drugiego zespołu PSW w trzecioligowej odsłonie z Kingą Krasnystaw.

Podopieczne trenera Michała Kwietnia rozegrają mecz o godzinie 11:00 w najbliższą niedzielę (22.04.18). Dla Bialczanek będzie to ostatnia okazja na wywalczenie punktów na swojej ziemi przed zakończeniem rundy zasadniczej Ekstraligi. Z kolei podopieczne trenerki Magdaleny Koniecznej idą po mistrzostwo wspomnianej trzeciej ligi i ponownie będą chciały udowodnić, że ten sezon należy do nich. Początek ich starcia o godzinie 15:00.

Po ekstraligowym oraz trzecioligowym spotkaniu w Hali Sportowej PSW w sali nr 4 odbędzie się pomeczowa konferencja prasowa. Zapraszamy wszystkich na niedzielne widowiska, konferencje prasowe, a także przed monitory, bowiem tradycyjnie będzie miała miejsce transmisja z niedzielnego dnia rywalizacji. Mecze skomentuje nasz redaktor Piotr Walkowiak na swoim kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCy36NiwvirhYtZysYooOMGA/videos

Początek transmisji ekstraligowego spotkania od godziny 10:45, a z meczu trzeciej ligi od 14:45.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.