Piątka Gawrońskiej. Medyk wraca do żywych

Po dwóch porażkach z Olimpią (2:3) i Czarnymi (0:3) Medyk przyjechał do Miesiączkowa zagrać z beniaminkiem Unifreeze. Niespodzianki nie było, bo być nie mogło. Podopieczne Romana Jaszczaka wygrały gładko, strzelając osiem goli i nie tracąc ani jednego.

Po kontuzji w końcu wróciła Natalia Pakulska. Rozstrzelały się Medyczki już od pierwszych minut. Jeszcze przed zmianą stron Marta Ozimek sześć razy wyciągała piłkę z siatki – trzy razy trafiła Anna Gawrońska, dwa Nikol Kaletka i raz Nicole Zając. Po przerwie przyjezdne spuściły trochę z tonu. Dopiero w 75. minucie w odstępie zaledwie paru sekund doświadczona Gawrońska dorzuciła do swojego dorobku bramkowego jeszcze dwa gole.

Już w środę o 17:00 Medyk zagra w Wałbrzychu w zaległym spotkaniu szesnastej kolejki z AZS PWSZ. Za tydzień już 21. seria spotkań. Medyk zagra u siebie ze Sportową Czwórką, a Unifreeze zagra z AZS PSW Białą Podlaską.