Liderujący Górnik Łęczna nie zwalnia tempa. W sobotnie popołudnie zdeklasował Czwórkę Radom, wygrywając 8:0.

Gospodynie były lepsze w każdym elemencie i od początku do końca dominowały i prowadziły grę. To była różnica klas. Świetnie dysponowany był cały zespół, a na wyróżnienie w szczególności zasługują Dżesika Jaszek oraz Weronika Zawistowska, która sprokurowała dwa trzy karne po świetnych drybrilngach w polu karnym przeciwniczek. Już w pierwszej połowie zarysowała się ogromna przewaga. Dwa gole trafiła Jaszek, po jednym Ewelina Kamczyk i Emilia Zdunek. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Podyktowano, aż trzy rzuty karne. Dwa wykorzystała Zdunek, a jednego Agata Guściora. Ozdobą spotkania była piękna bramka Sylwii Matysik zza pola karnego.

Już w środę o godzinie 16:00 Górnik w ramach zaległej 16. kolejki podejmie Czarnych Sosnowiec. Za tydzień już podopieczne Piotra Mazurkiewicza zagrają w Wałbrzychu z AZS PWSZ, a Czwórka zagra w Koninie z Medykiem.

 


 

20. kolejka Ekstraligi
14.04.2018, Łęczna
GKS Górnik Łęczna vs LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 8:0

Dżesika Jaszek 2′, 32′, Ewelina Kamczyk 37′, Emilia Zdunek 44′, 59′k , 62′k , Sylwia Matysik 63′, Agata Guściora 73′k

MVP TKF : Weronika Zawistowska

sędzia : A. Kowalska

GÓRNIK : Kowlaska – Dyguś, Górnicka, Guściora, Rogalska (46′ Jędrzejewicz) – Matysik, Grzywińska, Zawistowska, Zdunek (65′ Kłoda), Kamczyk (65′ Materek) – Jaszek (78′ Trofimiuk)

CZWÓRKA : Wicik – Chrzanowska (60′ Stefańska), Zielińska, Płóciennik, Wąsik (70′ Golian), Mućka, Bińkowska, Tracz, Rosińska, Sobczak, Dobrowolska

Pokaż znajomym:

One thought on “Górnicze show”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.