Pewna wygrana Czarnych

Wróciła Ekstraliga. W Sosnowcu kolejne zwycięstwo odniosły Czarne, pokonując w dobrym stylu AZS PSW Biała Podlaska 3:0.

Gospodynie od początku do końca kontrolowały spotkanie i skrupulatnie punktowały podopiecznych Michała Kwietnia. Świetne spotkanie rozegrała Dorota Hałatek, iście po profesorku zagrała Dagmara Grad i Joanna Operskalska. Już w siedemnastej minucie Marta Cichosz wykorzystała znakomite podanie Grad i otworzyła wynik spotkania. Zaledwie parę sekund później po słowackiej akcji Lucia Suskova dograła do Patricii Hmirovej, ta podwyższyła na 2:0. W drugiej połowie gra się nie zmieniła i dominacja podopiecznych Grzegorza Majewskiego dalej była widoczna. Wynik przypieczętowała golem na 3:0 w 67.minucie Suskova.

Już w środę o 16:30 w ramach zaległego spotkania 16. kolejki Czarne Sosnowiec zagrają w Łęcznej z Górnikiem. Za tydzień czas na 21. kolejkę AZS PSW Biała Podlaska podejmie u siebie Unifreeze Górzno, a Czarne zagrają w Krakowie z Jagiellonkami.


20. kolejka Ekstraligi
14.04.2018, Sosnowiec
Czarni Sosnowiec vs AZS PSW Biała Podlaska 3:0 (2:0)

Marta Cichosz 17′, Patricia Hmirova 18′, Lucia Suskova 67′

MVP TKF : Dorota Hałatek
sędzia : Agnieszka Płaskocińska

CZARNI : Szymańska – Zdechovanova, Operskalska, Hałatek (70′ Cichy), Fischerova, Matla, Hmirova, Grad, Smidova (82′ Ogierman), Suskova, Cichosz

AZS PSW : Gocel – Sosnowska, Bosak, Edel (88′ Kusiak), Niedbała (Mikołajczak 75′) – Wołos (70′ Dranouskaya), Karplyuk (70′ Kapustina), Kuciewicz, Michalska – Cieśla.

 

One Reply to “Pewna wygrana Czarnych”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.