To będzie bardzo emocjonująca sobota w Szczecinie. O godzinie 11.00 wybiegną naprzeciw siebie zespoły Olimpii Szczecin i AZS-u UJ Kraków. Dotychczasowe spotkania obu drużyn zawsze dostarczały wielu emocji, a ostateczne rozstrzygnięcia nie były znane do ostatniego gwizdka sędzi.

Nie inaczej było jesienią w stolicy Małopolski, kiedy olimpijki w ostatniej akcji meczu wydarły punkt krakowiankom, remisując 2-2. Decydującą bramkę z rzutu karnego zdobyła Roksana Ratajczyk, a była to jedna z trzech jedenastek podyktowanych w tamtym spotkaniu. Zacięte mecze i ostra walka na boisku idzie na szczęście w parze z dużym wzajemnym szacunkiem jakim darzą się przedstawiciele obu zespołów. Nie można przy tym zapomnieć o sytuacji sprzed roku, kiedy pierwsi na pomoc kontuzjowanej Natalii Niewolnej przybiegli Magdalena Konopka oraz trener Krzysztof Krok z AZS-u.Mamy nadzieję, że dobrych relacji nie zmieni sobotni pojedynek. 

NASZ TYP : X


 

Po emocjach ekstraligowych przyjdzie czas na pojedynek młodych olimpijek, występujących w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych. Przeciwniczkami naszych dziewczyn będą piłkarki Ostrovii Ostrów Wilkopolski. Początek meczu o godzinie 13.30.

Zwieńczeniem piłkarskiej soboty będzie mecz II ligi, w którym naprzeciw rezerwistkom z Olimpii wybiegną zawodniczki KKP Chełmża. Pierwszy gwizdem w meczu o godzinie 16.00.

Wszystkie mecze odbędą się w sobotę 14 kwietnia na stadionie przy ul. Bandurskiego w Szczecinie.

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.