Polki na świece : przegrana Dudek i Kiedrzynek w hicie, Pajor na plus
D1 Féminine Frauen Bundesliga Polki na Świecie Serie A Świat

W miniony świąteczny weekend nie wszystkie piłkarki spędziły Wielkanoc w domach. Grała Ewa Pajor (Wolfsburg) w hicie w Bundesligi z Turbine Potsdam, grała Katarzyna Kiedrzynek i Paulina Dudek w przegranym 3:0 spotkaniu z Montpellier. Na uwagę zasługuje też kolejny gol naszej snajperki Agnieszki Winczo na zapleczu pierwszej Bundesligi. Włoska liga miała przerwę, a nasze piłkarki w USA szlifują formę przed zbliżającym się nowym sezonem.

Niemcy:

Bundesliga:

1. Ewa Pajor (Wolfsburg VFL) – grała od 69 minuty (wygrana 1:0 z Turbine Potsdam)
  2. Silvana Chojnowski (1. FC Koeln) – kontuzja (wygrana 1:0 z TSG Hoffenhaim)
  3. Symela Ciesielska (MSV Duisburg) –  cały mecz na ławce rezerwowych (wygrana 2:0 z FFC Frankfurt)

2 Bundesliga:

1. Oliwia Woś (Arminia Bielefeld) – grała cały mecz (remis 1:1 z FSV Gütersloh 2009)
  2. Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg) – grała cały mecz i strzeliła bramkę (wygrana 1:3 z Herford SV)
  3. Marta Stobba (BV Cloppenburg) – poza kadrą (wygrana 1:3 z Herford SV)
  4. Dominika Wylężek (BV Cloppenburg) – poza kadrą (wygrana 1:3 z Herford SV)
  5. Evelyn Nicinski (B.W. Hohen Neuendorf) – grała cały mecz i strzeliła gola samobójczego (przegrana 1:2 z Borusią Mönchengladbach)
  6. Hanna Konsek (B.W. Hohen Neuendorf) – poza kadrą (przegrana 1:2 z Borusią Mönchengladbach)
  7. Patrycja Pożerska (B.W. Hohen Neuendorf) – grała do 65. minuty (przegrana 1:2 z Borusią Mönchengladbach)
  8. Agata Tarczyńska (Wolfsburg II VFL) – po za kadrą (przegrana 0:1 z SV Meppen)
  9. Kamila Kmiecik (FSV Gütersloh 2009) – grała cały mecz (remis 1:1 z Arminią Bilefeld)
  10. Nicole Eckerle (SC Freiburg II) – po za kadrą (wygrana 2:0 z 1FC Koeln II)
  11. Julia Matuschewski (FFC Frankfurt II) – grała 90 minut (przegrana 1:2 z FFC II Frankfurt)