SMS lepszy od Białej

Osiemnaście minut brakowało podopiecznym Michała Kwietnia do pierwszego w tym roku zwycięstwa w Ekstralidze. Wtedy to jednak w cztery minuty SMS zapewnił sobie komplet punktów.

Od początku oglądaliśmy zacięte spotkanie, lecz z minimalnym wskazaniem na gospodynie. W pierwszej połowie bramki nie padły, działo się jednak po przerwie. W 66. minucie wynik otworzyła Biała Podlaska. Swoją kolejną bramkę w tym sezonie zdobyła Klaudia Lefeld. Sześć minut później Kasandra Parczewska dośrodkowała w pole karne Dewickiej. Do piłki dopadła młodziutka Paulina Filipczak i wyrównała wynik spotkania. Była to dla niej pierwsza bramka w historii ekstraligowych występów. Minęło zaledwie 120 sekund i Nikola Karczewska ustaliła wynik spotkania na 2:1.

Kolejne spotkanie ligowe spotkania już w Wielką Sobotę. SMS zagra w Krakowie z Jagiellonkami, a PSW Biała Podlaska podejmie u siebie sensacyjnego pogromcę Mistrza Polski Olimpię Szczecin.


18. kolejka Ekstraligi
28.03.2018, Łódź
UKS SMS Łódź vs AZS PSW Biała Podlaska 2:1 (0:0)

Paulina Filipczak 72′, Nikola Karczewska 76′ – Klaudia Lefeld 64′

MVP TKF : Kasandra Parczewska

SMS: Paturaj – Kurzawa, Zdunek (67′ Filipczak), Konat, Molenda; Enjo (60′ Kołodziejek), Walak, Parczewska, Kharlanava (88′ Osińska), Wiankowska (90′ Wesołowska); Karczewska

AZS PSW: Dewicka – Sosnowska, Bosak, Edel, Kapustina (85′ Karplyuk ) – Wołos (60′ Dranouskaya), Kuciewicz, Cieśla, Michalska (85′ Mikołajczak), Gąsieniec – Lefeld.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.