SMS lepszy od Białej

Osiemnaście minut brakowało podopiecznym Michała Kwietnia do pierwszego w tym roku zwycięstwa w Ekstralidze. Wtedy to jednak w cztery minuty SMS zapewnił sobie komplet punktów.

Od początku oglądaliśmy zacięte spotkanie, lecz z minimalnym wskazaniem na gospodynie. W pierwszej połowie bramki nie padły, działo się jednak po przerwie. W 66. minucie wynik otworzyła Biała Podlaska. Swoją kolejną bramkę w tym sezonie zdobyła Klaudia Lefeld. Sześć minut później Kasandra Parczewska dośrodkowała w pole karne Dewickiej. Do piłki dopadła młodziutka Paulina Filipczak i wyrównała wynik spotkania. Była to dla niej pierwsza bramka w historii ekstraligowych występów. Minęło zaledwie 120 sekund i Nikola Karczewska ustaliła wynik spotkania na 2:1.

Kolejne spotkanie ligowe spotkania już w Wielką Sobotę. SMS zagra w Krakowie z Jagiellonkami, a PSW Biała Podlaska podejmie u siebie sensacyjnego pogromcę Mistrza Polski Olimpię Szczecin.