#UWCL : Pajor znów strzela i jest w półfinale Ligi Mistrzyń
Polki na Świecie Świat UEFA Womens Champions League

W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym UEFA Women’s Cheampions League VFL Wolfsburg zremisował w Pradze ze Slavią 1:1. Gola na wagę remisu dla niemieckiej ekipy strzeliła Ewa Pajor.

Reprezentantka Polski grała w dziś od pierwszych minut. Przy zgromadzonych 1700 widzów na Eden Arenie to Slavia wyszła na prowadzenie w 30. minucie za sprawą gola Petry Divisovej. Na 22 minuty przed końcem spotkania wyrównała wracająca po kontuzji gwiazda naszej kadry. Osiem minut później Pajor została zmieniona przez Anne-Lene Proud.

Dzięki wygranej 5:0 w pierwszym spotkaniu do półfinału awansował Wolfsburg. Pod koniec kwietnia (21./22 i 28./29) zagra najprawdopodobniej z angielską Chelsea, która musi jeszcze odnieść korzystny wynik w rewanżu z francuskim HSC Montpellier (w pierwszym spotkaniu 2:0). Finał odbędzie się 24 maja w Kijowie.