Z jednej strony zwycięstwo, z drugiej – nieprzekonująca gra. Medyk na inaugurację rundy wygrał, ale wiosna do Konina jeszcze nie zawitała.

Początek rundy wiosennej nie był dla Medyka łatwy. Co prawda koninianki mierzyły się z ostatnim w tabeli AZS Wrocław, ale grać musiały na obcym stadionie w Jarocinie i to na dodatek na sztucznej murawie. Medyczki spotkanie co prawda wygrały, ale ich gra nie porwała.

czytaj więcej i oglądaj zdjęcia z meczu na portalu lm.pl

Bartosz Skonieczny
Portal lm.pl

—————-

15. kolejka Ekstraligi
11.03.2018, Konin
Medyk Konin – AZS Wrocław 4:0 (1:0)

1:0 Anna Gawrońska 13′
2:0 Krystyna Sikora 49′
3:0 Nicole Zając 80′
4:0 Natalia Chudzik 82′

MVP TKF : Anna Gawrońska

Medyk : Dolan (53′ Sowalska) – Sikora, Olejniczak, Sławczewa, N.Zając, Chudzik, Iwaniszyn, Sałata (77′ A.Zając), Kaletka (52′ Rogers), Gawrońska, Majda (46′ Balcerzak)

AZS : Sapor – Kaim (52′ Zbyrad), Iwaśko (55′ Ślusarczyk), Turkiewicz, Olszewska, Koziarska (67′ Korda), Jurczenko (52′ Kwapisz), Czudecka, Maskiewicz, Homa, Bączek

Pokaż znajomym:

2 thoughts on “Zwycięstwo Medyka”

  1. Medyk wygrał ale jedno moge powiedzieć to nie jest druzyna to zlepek kilku lepszych i gorszych zawodniczek.Jeszcze rok temu na mecze medyka szło sie z przyjemnością była walka zaangazowanie,ta druzyna miała swój styl i ducha .Teraz byłem na 3 meczu Medyka w tym roku i walka zaangazowanie było tylko na sparingu z Polonią.W sieci są artykuły o świetnej atmosferze w druzynie na meczu z Wrocławiem nic z tego nie było widac ciągłe krzyki napominania sie zawodniczek na boisku .A za boiska tylko jeden krzyk i pretensje do wszystkich i wszystkiego trenera .Ta drużyna napewno ma potencjał mimo osłabień ale trzeba wystawiwc skład który powalczy a nie ten który w ciemno mozna zgadnąć część zawodniczek jest w słabej formie a transfery no cóż na tą chwile nie dadaja jakości,

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.