Pewna wygrana Czarnych

W Sosnowcu przy licznie zgromadzonej publiczności gospodynie pewnie pokonały Olimpię Szczecin 4:0.

Początkowe minuty były wyrównane. Z każdą minutą rysowała się jednak przewaga Czarnych. Świetnie w środku pola dzieliła i rządziła Joanna Operskalska, świetną grę udokumentowała golem w 19. minucie. Już dziewięć minut później wynik podwyższyła Andrea Horvathova. Szczecinianki miały swoje okazje, lecz to nie był ich dzień. Gola ‘do szatni’ jeszcze przed przerwą zdobyła jeszcze Marta Cichosz. Już wtedy było wiadomo, że gospodynie kompletu punktów nie oddadzą. Po przerwie Olimpia szukała szczęścia, lecz na próżno. W 64. Patricia Hmirova ustaliła wynik spotkania na 4:0. Trener gospodyń Grzegorz Majewski rotował składem, wpuścił na boisko Dorotę Hałatek i dał zadebiutować młodziutkiej Oliwii Ogierman.

Za tydzień Czarne czaka nie lada wyzwanie, bo mecz z Górnikiem Łęczna. Olimpia zagra u siebie z Unifreeze. Oba spotkania będzie można zobaczyć za naszym pośrednictwem.