Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu wkroczyły w decydującą fazę. Sobota była pełna niespodzianek, jutro gra o medale. Półfinały i finały ma transmitować internetowa telewizja KP Sport.

 

  •  o miejsca 9-12 : AWF Warszawa vs PS Gliwice 1:1 k. 4:5

1:0 Marta Witoń
1:1 Roxana Fross

  •  o miejsca 9-12 : UW Warszawa vs AWFIS Gdańsk 0:2

0:1 Weronika Kmak
0:2 Karolina Wierzbicka

  • ĆWIERĆFINAŁ : USz Szczecin vs AJD Częstochowa 2:0

1:0 Aleksandra Sudyk
2:0 Weronika Szymaszek

  • ĆWIERĆFINAŁ : UG Gdańsk vs UWM Olsztyn 2:0

2x Natalia Świętoniowska

  • ĆWIERĆFINAŁ :  UAM Poznań VS PWSZ  Wałbrzych 1:3

1:0 Adriana Sikora
1:1 Dominika Dereń
1:2 Sabina Ratajczak
1:3 Julita Głąb

  • ĆWIERĆFINAŁ : UJ Kraków vs Politechnika Opolska 3:0

1:0 Justyna Maziarz
2:0 Ewelina Bolko
3:0 Ewelina Bolko

FAZA GRUPOWA 

 

GRUPA A

  1. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
  2. Politechnika Opolska
  3. Uniwersytet Warszawski
  4. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

 

  • UAM Poznań – UW Warszawa 5:2

1:0 Natalia Makowska
2:0 Natalia Makowska
3:0 Aleksandra Jankowska
4:0 Alicja Busz
4:1 Zuzanna Nikisz
5:1 Krystyna Cywińska
5:2 Zuzanna Nikisz

  • AWF Katowice – Politechnika Opolska 2:3

0:1 Ewa Duda
1:1 Katarzyna Lipa
1:2 Joanna Muraszko
1:3 Joanna Muraszko
2:3 Klaudia Matusik
3:3 Aleksandra Knieszner
3:4 Joanna Muraszko

  • UW Warszawa – Politechnika Opolska 2:2

0:1 Dominika Małycha
0:2 Ewa Duda
1:2 Agata Kownacka
2:2 Joanna Trzcińska

  • UAM Poznań – AWF Katowice 4:0

1:0 Alicja Busza
2:0 Monika Skowrońska
3:0 Sandra Lichtenstein
4:0 Marta Kosiorek

  • UAM Poznań vs Politechnika Opolska 2:1

1:0  Adriana Sikora
2:0  Alicja Zając
2:1  Klaudia Gogolok

  • AWF Katowice vs UW Warszawa 4:4

0:1 Zuzanna Nikisz 
1:1 Klaudia Matusik
2:1 Aleksandra Knieszner
3:1 Paulina Marchewka
3:2 Agata Kownacka
3:3 Anna Makusz
3:4 Zuzanna Nikisz
4:4 Klaudia Matusik

 

GRUPA B

  1. Uniwersytet Szczeciński
  2. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  3. Politechnika Śląska w Gliwicach
  4. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

 

  • AWF Wrocław – UWM Olsztyn 0:7
0:1 Julia Klonowska
0:2 Paulina Wasiluk
0:3 Monika Jasińska
0:4 Nina Michalska
0:5 Julia Klonowska
0:6 (sam.) Katarzyna Magiera
0:7 Marta Smolińska
  • US Szczecin – PŚ Gliwice 8:1

Aleksandra Starzak
Patrycja Michalczyk
Magdalena Szwed
Aleksandra Sudyk
Weronika Szymaszek
Natalia Hryb
Aleksandra Sudyk
Patrycja Michalczyk
Katarzyna Piotrowska

  • UWM Olsztyn – PŚ Gliwice 1:1

0:1 Aleksandra Starzak
1:1 Marta Smolińska

  • AWF Wrocław – US Szczecin 1:10

0:1 Aleksandra Sudyk
0:2 Anita Janik
0:3 Aleksandra Sudyk
0:4 Anita Piekarek
0:5 Patrycja Michalczyk
0:6 Joanna Preś
0:7 Natalia Hryb
1:7 Karolina Ostrowska
1:8 Magdalena Szwed
1:9 Patrycja Trzcińska
1:10 Patrycja Michalczyk

  • US Szczecin vs UWM Olsztyn 4:1

1:0 Anita Piekarek
2:0 Joanna Preś
3:0 Natalia Hryb
3:1 Julia Klonowska
4:1 Joanna Preś

  • PŚ Gliwice vs AWF Wrocław 5:3
1:0 Aleksandra Starzak
2:0 Natalia Deda
2:1 Karolina Ostrowska
3:1 Aleksandra Starzak
3:2 Karolina Ostrowska
4:2 (sam.) Karina Stanisławska
5:2 Natalia Deda

 

GRUPA C

  1. Uniwersytet Gdański
  2. Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
  3. Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
  4. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

  • AWF Warszawa – UG Gdańsk 1:4

0:1 Natalia Świętoniowska
0:2 Natalia Urbanowicz
1:2 Marta Witoń
1:3 Natalia Urbanowicz
1:4 Wiktoria Słowy

  • AJD Częstochowa – UEK Kraków 4:0

1:0 Justyna Wójcik
2:0 Natalia Klyta
3:0 Renata Uchnast
4:0 Justyna Wójcik

  • UG Gdańsk – UEK Kraków 3:1

0:1 Urszula Kowal
1:1 Natalia Świętoniowska
2:1 Natalia Urbanowicz
3:1 Natalia Świętoniowska

  • AWF Warszawa – AJD Częstochowa 3:1

1:0 Karolina Kołomyjec
2:0 Paulina Piątkowska
2:1 Natalia Klyta
3:1 Inga Kania

  • AJD Częstochowa vs UG Gdańsk 3:2

0:1 Natalia Urbanowicz
1:1 Justyna Wójcik
2:1 Natalia Klyta
2:2 Wiktoria Słowy
3:2 Renata Uchnast

  • UEK Kraków vs AWF Warszawa 2:3

0:1 Marta Witoń
0:2 Michalina Brzezińska
1:2 Monika Jaskółka
1:3 Paulina Piątkowska
2:3 Dorota Chodziło

 

GRUPA D

  1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
  3. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
  4. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

 

  • UJ Kraków – UP Kraków 3:0

1:0 Justyna Maziarz
2:0 Magdalena Knysak
3:0 Magdalena Konopka

  • AWFIS Gdańsk – PWSZ Wałbrzych 1:4

0:1 Dominika Dereń
0:2 Małgorzata Mesjasz
0:3 Olena Klepatska
1:3 Karolina Wierzbicka
1:4 Julita Głąb

  • UP Kraków – PWSZ Wałbrzych 2:4

0:1 Anna Rędzia
0:2 Oliwia Rapacka
1:2 Marta Biegańska
1:3 Dominika Dereń
2:3 Anna Jasnos
2:4 Julita Głąb

  • UJ Kraków – AWFIS Gdańsk 6:0

Natalia Sitarz, 2x Magdalena Knysak, Magda Konopka, Ewelina Bolko i Dominika Woźniak

  • AWFIS Gdańsk vs UP Kraków 6:0

1:0 Karolina Wierzbicka 
2:0 Karolina Wierzbicka
3:0 Kinga Bużan
4:0 Angelika Bużan 
5:0 Karolina Wierzbicka
6:0 Angelika Bużan

  • PWSZ Wałbrzych vs UJ Kraków 0:1

Katarzyna Ładocha

 

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.