Komisja Piłkarstwa Kobiecego Małopolskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w lutym odbędą się w Myślenicach zgrupowania kadr wojewódzkich młodziczek (17-24.02.2018) i juniorek młodszych (18-23.02.2018).

Powołania dla młodziczek:
Rysy Bukowina Tatrzańska – Zofia Śmietana
Słowik Olkusz – Kinga Seweryn
MKS Pogoń Miechów – Julia Zielińska
Orawa Jabłonka – Maria Suwada
MTS Piast Skawina – Paulina Młodzik, Natalia Ciapała, Natalia Kużdub
UKS Staszkówka Jelna – Paulina Piksa, Anna Grybel, Wiktoria Dudka, Kamila Lichoń, Anita Romuzga, Martyna Mastalerz
KS Bronowianka Kraków – Paulina Pelc, Anna Klimek
MUKS Halny Kamienica – Weronika Kaim
AP Wisła Brzeźnica – Karolina Szarek, Paulina Guzik
Unia Oświęcim – Martyna Gąsiorek
AS Progres – Nadia Palkiewicz, Wiktoria Sroka, Natalia Stadnik, Izabela Janiczek
MKS Cracovia Kraków – Zuzanna Wózek
Wanda Kraków – Wktoria Knapczyk
KS Starówka Nowy Sącz – Natalia Duda
KS Prądniczanka Kraków – Nikola Dudek
Pogorzanka Pogorzyce – Natalia LizończykZawodniczki rezerwowe: Zuzanna Kościelny (Piast Skawina), Zofia Wachowska (Prądniczanka), Anna Grzechynka (Wisła Brzeźnica) 

Powołania dla juniorek młodszych:
MTS Piast Skawina – Julia Godyń, Lidia Myśliwiec
LKS Respek Myślenice – Natalia Topa, Natalia Wróbel
UKS Staszkówka Jelna – Anna Bałuszńska (br.), Paulina Tomasiak, Aleksandra Cygan, Paulina Sokulska, Julia Fryczek
KS Bronowianka Kraków – Julia Leśniak, Karolina Gec
AS Progres – Alicja Duszyk, Zofia Porada, Gabriela Matuszczyk
LKS Naprzód Sobolów – Karolina Majka, Patrycja Przybyłko
AP Wisła Brzeźnica – Julia Szlosek, Martyna Cygan
MKS Tarnovia Tarnów: Gabriela Krawczyk, Aniela Drwal
KS Rysy Bukowina Tatrzańska: Sabina Kornaś
KS Prądniczanka Kraków: Martyna Małysa (br.)
KS Starówka Nowy Sącz: Zuzanna Rosiek
LKS Iskra Brzezinka: Monika Walasek (br.)

Zawodniczki rezerwowe: Natalia Janus (Bronowianka), Gabriela Karp (Prądniczanka), Natalia Bania (Puszcza), Serafin Klaudia (Starówka), Joanna Wolska (br. Bronowianka), Skotnicka Gabriela (Progres)

 

Pokaż znajomym: