SMS wygrał z Czwórką

W sobotę (10.02) SMS Łódź rozegrał sparingowe spotkanie z ekstraligową Czwórką Woszty.eu.

Do przerwy ekipa z Radomia dotrzymywała jeszcze kroku podopiecznym Marka Chojnackiego przegrywając tylko 2:1, po przerwie wyglądało to już gorzej. Bardziej doświadczony SMS strzelił jeszcze dwie bramki i wygrał 4:1. Dubletem bramkami popisała się kadrowiczka Martyna Wiankowska.

W środę o godz. 19:00 Czwórka Radom zagra u siebie sparing z drugoligową Łysicą Bodzentyn. Z kolei w niedzielę w Radomiu Czwórka ponownie zmierzy się z łódzkim SMS-em.

UKS SMS Łódź – LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 4:1(2:1)

Karczewska, 2x Wiankowska, Konat – Bińkowska

SMS : I połowa: Paturaj – Kurzawa, Zdunek, Konat, Molenda – Jedlińska, Walak, Parczewska, Kharlanava, Wiankowska – Karczewska;
II połowa: Szulc – Kurzawa, Kołacha, Konat, Glinka – Kołodziejek, Kobylińska, Salamon, Osińska, Wiankowska – Stanović oraz Parczewska, Kharlanava i Karczewska

Czwórka: Snopczyńska (46′ Wicik) – Dobrowolska (Szydło), Tracz (15′ Rosińska), Szymczyk, Stefańska, Mućka (70′ Chrzanowska), Gołębiowska (46′ Sobczak), Mazurkiewicz, Stasikowska (75′ Grzywna), Karoń (46′ Golian).