Przełamanie Jagiellonek (wideo)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Pięć remisów z rzędu we wcześniejszych spotkaniach sprawiło, że mecz z Rolnikiem Jagiellonki musiały wygrać, by liczyć się w walce o awans.

Od pierwszych minut gospodynie przeważały i prowadziły grę, Rolniczki z rzadka potrafiły odpowiedzieć. Jagiellonki nie szturmowały bramki przeciwniczek, lecz pomimo tego sprawiły mnóstwo kłopotów Magdzie Relidze. Ta jednak do 30 minuty świetnie broniła i dawała z siebie wszystko. Jeszcze po przerwie próbowała Wójcik, potem Sitarz. W 30 minucie przy lekkim strzale Kingi Wilk Religa popełniła błąd i było 1:0. Wyrównać próbowała Kinga Ejzel, lecz trafiła w słupek. Świetnie odpowiedziały Jagiellonki – Ewelina Bolko precyzyjnie obok Religi. Trzy minuty później na 3:0 wynik spotkania ustaliła Weronika Wójcik.