Gwiazda pewnie wygrała z Plonem
Futsal kobiet Polska

W sobotę (20.01) w ramach ósmej kolejki grupy śląsko-opolskiej Pierwszej Ligi Futsalu Kobiet Gwiazda Prószków pokonała Plon Błotnica Strzelecka 6:1.

Wynik otworzyła Ewelina Feliks, strzelając na 0:1, sześć minut później wyrównała Julia Gawlik. Dość niespodziewanie do końca pierwszej połowy utrzymał się remis 1:1. W drugiej połowie już nie było tak wesoło dla gospodyń, bo bardziej doświadczona Gwiazda trawiła jeszcze pięć razy (Anna Józefczyk, Karolina Sobotkiewicz, Klaudia Gogolok, Karolina Gabor, Ewelina Feliks) i spotkanie zakończyła gładkim zwycięstwem.

Gwiazda obok Rekordu walczy o awans do Final Four Pierwszej Ligi.