MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18 w futsalu kobiet – TYCHY 2018

Dzień drugi – 14 stycznia  (niedziela)

  1. Wanda Kraków – MUKS Praga Warszawa 2:1
  2. Unifrezee Górzno – Respekt Myslenice 3:1
  3. AZS UW Warszawa – Bielawianka Bielawa 3:2
  4. Pogoń Tczew – Rolnik Głogówek 0:0 k 3:2
  5. MUKS Praga Warszawa – Bielawianka Bielawa 1:2
  6. Respekt Myślenice – Rolnik Głogówek 5:0
  7.  ½ finału : Wanda Kraków – AZS UW Warszawa 2:0
  8.  ½ finału : Unifreeze Górzno – Pogoń Tczew 3:0
  9.  mecz o 7 miejsce : Rolnik Głogówek – MUKS Praga Warszawa 2:3
  10.  mecz o 5 miejsce : Bielawianka Bielawa – Respekt Myślenice 1:4
  11.  mecz o 3 miejsce : AZS UW Warszawa – Pogoń Tczew 1:0
  12.  FINAŁ : Wanda Kraków – Unifrezee Górzno 4:1

Godzina 17-30 Wręczenie nagród i zakończenie turnieju finałowego MMP U18 kobiet.

 

1. Wanda Kraków

2. Unifrezee Górzno

3. AZS UW Warszawa 

4. Pogoń Tczew
5. Respekt Myślenice
6. Bielawianka Bielawa
7. MUKS Praga Warszawa
8. Rolnik Głogówek
9. Rekord Bielsko-Biała
10. ISD-AJD Gol Częstochowa
11. Polonia GKS Tychy
12. Zantka Chorzów

#MMPU18 : Transmisja z drugiego dnia turnieju

_________________________________________________________________________________

GRUPA A:

1. Wanda Kraków – AWANS do 1/4
2. Unifreeze Górzno – AWANS do 1/4 

3. Zantka Chorzów – mecze o miejsca 9-12

GRUPA B:

1. Respect Myślenice – AWANS do 1/4
2. Praga Warszawa – AWANS do 1/4 

3. ISD-AJD Gol Częstochowa – mecze o miejsca 9-12

GRUPA C:

1. AZS UW Warszawa – AWANS do 1/4 
2. Pogoń Tczew – AWANS do 1/4 
3. Polonia GKS Tychy  – mecze o miejsca 9-12

GRUPA D:

1. Rolnik Głogówek – AWANS do 1/4 
2. Bielawianka Bielawa – AWANS do 1/4 
3. Rekord Bielsko-Biała  – mecze o miejsca 9-12

 

Dzień pierwszy 13 stycznia(sobota) 

  1. Wanda Kraków – Zantka Chorzów 3:1
  2. Praga Warszawa – Respekt Myślenice 0:1
  3. AZS UW Warszawa – Pogoń Tczew 1:0
  4. Rekord Bielsko-Biała – Bielawianka Bielawa 3:4
  5. Unifreeze Górzno – Zantka Chorzów 4:1
  6. ISD-AJD Gol Częstochowa – Respekt Myślenice 0:0
  7. Polonia GKS Tychy – Pogoń Tczew 0:1
  8.  Rolnik Biedrzychowice Głogówek – Bielawianka Bielawa 2:2
  9. Unifreeze Górzno – Wanda Kraków 1:6
  10.  ISD-AJD Gol Częstochowa – Praga Warszawa 0:2
  11.  Polonia GKS Tychy – AZS UW Warszawa 0:3
  12.  Rolnik Biedrzychowice Głogówek – Rekord Bielsko-Biała 3:1

Faza pucharowa

  1. Zantka Chorzów – ISD-AJD Gol Częstochowa 1:3
  2. Rekord Bielsko-Biała – Polonia GKS Tychy 3:0
  3.  mecz o 11 miejsce : Polonia GKS Tychy – Zantka Chorzów 1:0
  4.  mecz o 9 miejsce : Rekord Bielsko-Biała – ISD-AJD Gol Częstochowa 2:0

 

 

 

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.