MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18 w futsalu kobiet – TYCHY 2018

 

GRUPA A:

1. Wanda Kraków – AWANS do 1/4
2. Unifreeze Górzno – AWANS do 1/4 

3. Zantka Chorzów – mecze o miejsca 9-12

GRUPA B:

1. Respect Myślenice – AWANS do 1/4
2. Praga Warszawa – AWANS do 1/4 

3. ISD-AJD Gol Częstochowa – mecze o miejsca 9-12

GRUPA C:

1. AZS UW Warszawa – AWANS do 1/4 
2. Pogoń Tczew – AWANS do 1/4 
3. Polonia GKS Tychy  – mecze o miejsca 9-12

GRUPA D:

1. Rolnik Głogówek – AWANS do 1/4 
2. Bielawianka Bielawa – AWANS do 1/4 
3. Rekord Bielsko-Biała  – mecze o miejsca 9-12

 

Dzień pierwszy 13 stycznia(sobota) 

  1. Wanda Kraków – Zantka Chorzów 3:1
  2. Praga Warszawa – Respekt Myślenice 0:1
  3. AZS UW Warszawa – Pogoń Tczew 1:0
  4. Rekord Bielsko-Biała – Bielawianka Bielawa 3:4
  5. Unifreeze Górzno – Zantka Chorzów 4:1
  6. ISD-AJD Gol Częstochowa – Respekt Myślenice 0:0
  7. Polonia GKS Tychy – Pogoń Tczew 0:1
  8.  Rolnik Biedrzychowice Głogówek – Bielawianka Bielawa 2:2
  9. Unifreeze Górzno – Wanda Kraków 1:6
  10.  ISD-AJD Gol Częstochowa – Praga Warszawa 0:2
  11.  Polonia GKS Tychy – AZS UW Warszawa 0:3
  12.  Rolnik Biedrzychowice Głogówek – Rekord Bielsko-Biała 3:1

Faza pucharowa

  1. Zantka Chorzów – ISD-AJD Gol Częstochowa 1:3
  2. Rekord Bielsko-Biała – Polonia GKS Tychy 3:0
  3.  mecz o 11 miejsce : Polonia GKS Tychy – Zantka Chorzów 1:0
  4.  mecz o 9 miejsce : Rekord Bielsko-Biała – ISD-AJD Gol Częstochowa 2:0

 

 

#MMPU18 : Transmisja z pierwszego dnia turnieju

Dzień drugi 14 stycznia  (niedziela)

  1. Godzina 09-00 Wanda Kraków – MUKS Praga Warszawa
  2. Godzina 09-40 Unifrezee Górzno – Respekt Myslenice
  3. Godzina 10-30 AZS UW Warszawa – Bielawianka Bielawa
  4. Godzina 11-20 Pogoń Tczew – Rolnik Głogówek
  5. Godzina 12-00 przegrani meczy 17-19
  6. Godzina 12-40 przegrani meczy 18-20
  7. Godzina 13-20 wygrani meczy 17-19 ½ finału
  8. Godzina 14-00 wygrani meczy 18-20 ½ finału
  9. Godzina 14-40 przegrani meczy 21-22 mecz o 7 miejsce
  10. Godzina 15-20 wygrani meczy 21-22 mecz o 5 miejsce
  11. Godzina 16-00 przegrani meczy 23-24 mecz o 3 miejsce
  12. Godzina 16-40 wygrani meczy 23-24 mecz o 1 miejsce.

Godzina 17-30 Wręczenie nagród i zakończenie turnieju finałowego MMP U18 kobiet.

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.