Rolnik zdobył Katowice
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Publicystyka

Po startach punktów w końcówce ubiegłego roku Rolniczki nie mogą tracić punktów. W niedzielę zgodnie z planem pokonały AZS UŚ Katowice 7:3.

Wynik niespodziewanie otworzyły gospodynie. W 15. minucie zrobiła to Ewa Zygan, jeszcze przed końcem pierwszej połowy Rolniczki jednak odpłaciły się ‘pięknym za nadobne’ i za sprawą goli Ewy Dudy, Ilony Kujawskiej i Emilii Pawłowskiej. W drugiej połowie Rolniczki ‘na spokojnie’ punktowały i ostatecznie wygrały w Katowicach. Taki wynik daje realne szansę na drugie miejsce na koniec fazy zasadniczej.