NGP : Wielkopolskie derby na zdjęciach

AZS UAM Poznań niedzielny wieczór podejmował w wielkopolskich derbach Kotwicę Kórnik. Podopieczne Wojciecha Weissa nie pozostawiły złudzeń na korzystny wynik mniej doświadczonym w futsalu koleżankom.

Już od pierwszych minut gospodynie skutecznie punktowały. W 3. minucie wynik otworzyła Alicja Busza, a do przerwy było już 3:0 po trafieniach Aleksandry Jankowskiej i Krystyny Cywińskiej. W 24. minucie gola na 4:0 strzeliła Anna Jacewicz i było już właściwie po meczu. Narastały faule i chaos w poznańskiej ekipie, a w konsekwencji karnego (ręka w polu karnym), którego dla Kotwicy wykorzystała Małgorzata Ładniak. Na dziesięć minut przed końcową syreną za Dominikę Dewicką weszła Anna Napierała, która popisała się świetnie wybronionym przedłużonym rzutem karnym. W samej końcówce spotkania świetny wstęp dwoma zdobytymi golami ukoronowała Alizja Zając.

MVP TKF : Alicja Zając

KOTWICA : Aleksandra Godlewska, Agata Magoń – Ewa Weber, Martyna Boguszyńska, Violetta Biegańska, Gabriela Sass, Anna Machowiecka, Hanna Cerajewska, Małgorzata Ładniak, Justyna Dziabaszewska, Patrycja Sutłowska, Paula Fronczak, Hanna Sokół, Karolina Grześkowiak

UAM : Dominika Dewicka, Anna Napierała – Alicja Zając, Laura Czudzińska, Monika Skowrońska, Adrianna Sikora, Monika Nowak, Alicja Busza, Aleksandra Jankowska, Anna Jacewicz, Klaudia Jędraszyk, Krystyna Cywińska, Katarzyna Tarnowska, Renata Nowak