Polki na świecie : Czyste konto Katarzyny Kiedrzynek
Polki na Świecie Publicystyka

W miniony weekend na boisku nie zobaczyliśmy m.in. bramkostrzelnych reprezentantek kraju – Ewy Pajor i Agnieszki Winczo. Pucharowy mecz drużyn polskich zawodniczek został przełożony z powodu złego stanu murawy. W lidze francuskiej czyste konto zachowała Katarzyna Kiedrzynek. Z kolei Brescia, której barw bronią Aleksandra Sikora i Katarzyna Daleszczyk uległa Juventusowi 0:4.

Niemcy:

Bundesliga:

1. Ewa Pajor (Wolfsburg VFL*) – mecz Pucharu Niemiec z  BV Cloppenburg został przełożony (zły stan murawy)
  2. Silvana Chojnowski (1. FC Koeln) – kontuzja (przegrana 1:2 z SC Sand)
  3. Symela Ciesielska (MSV Duisburg) – drużyna nie grała w miniony weekend

2  Bundesliga*:

1. Oliwia Woś (Arminia Bielefeld*) – 90 minut (przegrana 1:2 z 1. FFC Turbine Poczdam)
  2. Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg*) – mecz Pucharu Niemiec z Wolfsburg VFL został przełożony (zły stan murawy)
  3. Marta Stobba (BV Cloppenburg*) – mecz Pucharu Niemiec z Wolfsburg VFL został przełożony (zły stan murawy)
  4. Dominika Wylężek (BV Cloppenburg*) – mecz Pucharu Niemiec z Wolfsburg VFL został przełożony (zły stan murawy)
  5. Evelyn Nicinski (B.W. Hohen Neuendorf) – grała 90 minut (remis 1:1 z Wolfsburg II VFL)
  6. Hanna Konsek (B.W. Hohen Neuendorf) – grała 90 minut (remis 1:1 z Wolfsburg II VFL)
  7. Patrycja Pożerska (B.W. Hohen Neuendorf) – grała 90 minut (remis 1:1 z Wolfsburg II VFL)
  8. Agata Tarczyńska (Wolfsburg II VFL) – kontuzja (remis 1:1 z B.W. Hohen Neuendorf)
  9. Kamila Kmiecik (FSV Gütersloh 2009) – grała od 69 minuty (wygrana 4:3 z USV Jena II)
  10. Nicole Eckerle (SC Freiburg II) – poza kadrą (przegrana 1:2 z Bayer Leverkusen)
  11. Julia Matuschewski (FFC Frankfurt II) – poza kadrą (przegrana 3:1 z Bayern II Monachium)

* Drużyny, które w miniony weekend rywalizowały w rozgrywkach Pucharu Niemiec.

Włochy

Serie A

1. Aleksandra Sikora (ACF Brescia Femminile) – grała od 56 minuty (przegrana 0:4 z Juventus)
  2. Katarzyna Daleszczyk (ACF Brescia Femminile) – grała do 56 minuty (przegrana 0:4 z Juventus)