Liga coraz ciekawsza – Wandeczki rozbiły Rolniczki.
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Rolnik po wygranej tydzień temu z Jagiellonkami przyjechał do Słomnik zgarnąć pełną pulę, lecz nie tym razem. To Wanda była w znakomitej dyspozycji i pewnie wygrała 6:1.

Podopieczne Bartłomieja Łukacza zdecydowanie od początku ruszyły do ataków. Grały konsekwentnie w ataku i obronie, co dało szybkie prowadzenie. Już w siódmej minucie było 2:0 po golach świetnie grających Matyji i Sobolewskiej. Rolnik nie odpuszczał, lecz to gospodyniom wychodziło dosłownie prawie wszystko. Do szatni na 3:0 trafiła ponownie Magda Matyja, potem jeszcze Weronika Żak i Ada Sobolewska. Znakomita w bramce Słomnik była Anna Król, która skapitulowała tylko raz. W 34. minucie honorowego gola po zamieszaniu zdobyła Dominika Małycha. Kropkę nad ‘i’ na minutę przed końcem postawiła Anna Dyba, zdobywając gola na 6:1.

Za tydzień w ramach piątej kolejki Słomniczanka zagra w Katowicach z AZS UŚ, a Rolnik u siebie z TS ROW Rybnik.