KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1. Praga Warszawa
2. Wanda Kraków
3. Respekt Myślenice
4. AS Progres Kraków
5. TS ROW Rybnik
6. Bielawianka Bielawa
7. Sztorm Gdańsk
8. Rolnik Głogówek
9. Stomil Olsztyn
10. Stradom Częstochowa
11. Ślęza Wrocław
12. Włókniarz Białystok

Niedziela – 3.12.2017 r.

  • TS ROW Rybnik –  AS Progres Kraków 2:2 k. 1:2
  • Sztorm Gdańsk – Wanda Kraków 2:4
  • Praga Warszawa – Rolnik Głogówek 6:0
  • Bielawianka Bielawa – Respekt Myślenice 1:3
  • TS ROW Rybnik – Rolnik Głogówek 4:3
  • Sztorm Gdańsk – Bielawianka Bielawa 2:4

 

  • półfinał 1 : AS Progres Kraków – Praga Warszawa 1:3
  • półfinał 2 : Wanda Kraków – Respekt Myślenice 4:1

 

  • o 7. miejsce : Rolnik Głogówek – Sztorm Gdańsk 0:2
  • o 5. miejsce : TS ROW Rybnik – Bielawianka Bielawa 3:0
  • o 3. miejsce : AS Progres Kraków – Respekt Myślenice 1:1 k 2:3

 

  •  FINAŁ : Praga Warszawa – Wanda Kraków 4:3

 

 

 

*************************************************************************

Grupa A

  • ROW Rybnik         – AWANS DO 1/4
  • Wanda Kraków     – AWANS DO 1/4
  • Stomil Olszyn S.A.

Grupa B

  • Sztorm Gdańsk     – AWANS DO 1/4
  • Progres Kraków    – AWANS DO 1/4
  • Ślęza Wrocław

Grupa C

  • Praga Warszawa         – AWANS DO 1/4
  • Bielawianka Bielawa   – AWANS DO 1/4
  • Włókniarz Białystok

Grupa D

  • Respekt Myślenice   – AWANS DO 1/4
  • Rolnik B Głogówek  – AWANS DO 1/4
  • Stradom Częstochowa

 

Sobota – 2.12.2017 r.

  • ROW Rybnik – Wanda Kraków 5:1
  • Storm Gdańsk – Progres Kraków 3:1
  • Bielawianka Bielawa – Włókniarz Białystok 4:1
  • Respekt Myślenice – Stradom Częstochowa 6:1
  • Stomil Olsztyn – Wanda Kraków 4:5 
  • Ślęza Wrocław – Progres Kraków 1:1
  • Praga Warszawa – Włókniarz Białystok 7:1
  • Rolnik Głogówek – Stradom Częstochowa 3:1
  • Stomil Olsztyn – ROW Rybnik 0:1
  • Ślęza Wrocław – Sztorm Gdańsk 0:4
  • Praga Warszawa – Bielawianka Bielawa 3:3
  • Rolnik Głogówek – Respekt Myślenice 1:2

 

  • Mecz nr 13. godz.16:20 : Stomil Olsztyn – Ślęza Wrocław 2:0
  • Mecz nr 14. godz.17:00 : Włókniarz Białystok – Stradom Częstochowa 1:2
  • Mecz nr 15. godz.17:40 : o 11 miejsce – Włókniarz Białystok – Ślęza Wrocław 2:0
  • Mecz nr 16. godz.18:20 : o 9. miejsce –  Stomil Olsztyn – Stradom Częstochowa 8:1

 

Pokaż znajomym: