W niedzielny wieczór w stolicy Śląska na deser trzeciej kolejki zobaczyliśmy grad bramek. AZS UŚ uległ u siebie z Golem Częstochowa 2:7.

Od początku GOL-arki skupione atakowały przeciwniczki. Już na początku dało to skutek. W 7. i 8. minucie dwukrotnie trafiła Justyna Wójcik. Jeszcze przed przerwą Stefania Wodarz trafiła dwukrotnie, raz do bramki Katowic … raz do swojej. Po przerwie zespół gości dalej kontrolował spotkanie, choć gospodynie miały swoje okazje. Jednak to GOL-arki były w niedzielę bardzo skuteczne. Na 1:5 trafiła w 28. minucie Renata Uchnast, a jedenaście minut później podwyższyła Dominika Woszczyńska. Katowice jednak nie rezygnowały i doczekały się drugiej bramki. Na dwie minuty przed końcem trafiła Katarzyna Kowalczyk. Na wiele się to nie zdało, bo parę sekund później Natalia Krawczyk ustaliła wynik spotkania na 2:7.

Już w weekend czwarta kolejka futsalowej Ekstraligi AZS UŚ zagra w Krakowie z Jagiellonkami, a Gol w derbach Śląska zagra z ROW-em w Rybniku.

3. kolejka Ekstraligi Futsalu Kobiet
26.11.2017, Katowice
AZS UŚ Katowice vs Gol Częstochowa 2:7 (1:4)

0:1 Justyna Wójcik 7′
0:2 Justyna Wójcik 8′
0:3 Stefania Wodarz 16′
1:3 Stefania Wodarz 16′ sam
1:4 Justyna Wójcik 18′
1:5 Renata Uchnast 28′
1:6 Dominika Woszczyńska 36′
2:6 Katarzyna Kowalczyk 38′
2:7 Natalia Krawczyk 39′

MVP TKF : Justyna Wójcik

AZS UŚ : Kinga Karlińska – Patrycja Luty, Anna Dzida, Katarzyna Kowalczyk, Monika Majcherkiewicz oraz Ewelina Zygan, Magdalena Nagoda, Aleksandra Knieszner, Daria Latka, Joanna Hejdysz, Sylwia Kowalewska, Marta Moćko, Sylwia Ryszawy, Anna Wójcik

GOL : Klaudia Ciupa – Sonia Sikorska, Renata Uchnast, Stefania Wodarz, Justyna Wójcik oraz Milena Ziębińska, Paulina Drapacz, Martyna Jeziorska, Natalia Krawczyk, Małgorzata Miniak, Paulina Niemczyk, Oliwia Pająk, Katarzyna Styczyrz, Dominika Woszczyńska

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu
error
%d bloggers like this: