#Ekstraliga : Biała rozbiła Czwórkę

Ekstraliga nadrabia zaległości. Dziś w Białej Podlaskiej AZS PSW rozbiło Sportową Czwórkę, aż 6:0.

Takiego wysokiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt, nawet najwierniejsi kibice zespołu z Lubelszczyzny. Już w piętnastej sekundzie wynik otworzyła Klaudia Lefeld, a już dwie minuty później z rzutu karnego podwyższyła Ewa Cieśla. Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego oszołomione wynikiem nie wiele mogły zdziałać. Już w 24. minucie na 3:0 wpakowała piłkę do siatki Klaudia Płoska, a osiem minut później na 4:0 trafiła ponownie Lefeld. Gospodyniom w pierwszej połowie szczególnie wychodziło właściwie prawie wszystko. Już na początku drugiej połowy było już 5:0 po trafieniu Dominiki Gąsieniec. Wynik ustaliła ładnym uderzeniem z dystansu Agata Wołos. Gospodynie przez ostatnie minuty się cofnęły i odpierały ataki właściwie bezradnych dzisiaj piłkarek Czwórki. Akademiczki z Białej Podlaskiej zamknęły jesień piękną klamrą – początek sezonu przegrały 0:6, by zakończyć jesień, wygrywając 6:0.

Było to ostatnie spotkanie obu ekip w tym roku. AZS PSW Biała Podlaska przezimuje na ósmej pozycji w tabeli, a Sportowa Czwórka na dziesiątej, tuż nad strefą spadkową.