12 sierpnia 2022

KLASYFIKACJA STRZELCZYŃ EKSTRALIGI 2017/18

(stan na 18.11.2017)

 

24. goli – Ewelina Kamczyk (GKS Górnik Łęczna);

11. goli – Patrycja Balcerzak (Medyk Konin);

10. goli – Lilyana Kostova (Medyk Konin);

9. goli – Anna Sznyrowska (GKS Górnik Łęczna);

8. goli – Nikola Karczewska, Martyna Wiankowska (UKS SMS Łódź), Patricia Hmirova (Czarni Sosnowiec), Nikol Kaletka, Anna Gawrońska (Medyk Konin), Marta Cichosz (Czarni Sosnowiec);

7. goli – Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych),

6. goli – Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych), Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin), Emilia Zdunek, Dżesika Jaszek (GKS Górnik Łęczna), Paulina Dudek (Medyk Konin);

5. goli – Małgorzata Mesjasz, Julita Głąb (AZS PWSZ Wałbrzych), Lucia Suskova (Czarni Sosnowiec), Kamila Czudecka, Joanna Wróblewska (AZS Wrocław), Ewa Cieśla (AZS PSW Biała Podlaska);

4. gole – Maja Osińska (UKS SMS Łódź), Nastassia Shuppo (Medyk Konin), Stanislava Liskova (Czarni Sosnowiec), Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków), Dominika Kopińska (Unifreeze Górzno), Katarzyna Wnuk (Mitech Żywiec), Weronika Zawistowska (GKS Górnik Łęczna), Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska);

3. gole – Natalia Pakulska, Julia Gawlak-Socka (Medyk Konin), Dominika Grabowska, Gabriela Grzywińska (GKS Górnik Łęczna), Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska), Natalia Sitarz (AZS UJ Kraków), Anna Rędzia, Karolina Gradecka (AZS PWSZ Wałbrzych), Weronika Szymaszek (Olimpia Szczecin);

2. gole – Marzena Salamon (UKS SMS Łódź), Anita Turkiewicz, Maria Zbyrad (AZS Wrocław), Weronika Szuba, Izabela Tracz (Czwórka Radom), Joanna Operskalska (Czarni Sosnowiec), Oliwia Rapacka, Martyna Zańko (AZS PWSZ Wałbrzych), Maria Ficzay, Natalia Chudzik, Krystyna Sikora (Medyk Konin), Aleksandra Sudyk, Natalia Hryb, Natalia Niewolna (Olimpia Szczecin), Sylwia Matysik, Patrycja Rogalska (GKS Górnik Łęczna), Julia Brzozowska (Unifreeze Górzno), Anna Zapała, Aleksandra Nieciąg, Magdalena Knysak (AZS UJ Kraków);

1. gol – Jolanta Siwińska, Sabina Ratajczak (AZS PWSZ Wałbrzych), Celina Chmal, Daria Kurzawa, Maja Osińska, Monika Walak, Kasandra Parczewska, Klaudia Jedlińska, Olha Zubchyk (UKS SMS Łódź), Agata Guściora, Alicja Materek, Agnieszka Jędrzejewicz (GKS Górnik Łęczna), Sandra Sałata, Radoslava Slavcheva, Anastasiya Kharlanava (Medyk Konin), Dominika Jodzińska, Kamila Tkaczyk, Dagmara Grad, Patrycja Matla (Czarni Sosnowiec), Patrycja Michalczyk, Matilda Bohm, Magdalena LachmanPatrycja Trzcińska (Olimpia Szczecin), Dorota Kwapisz, Julia Maskiewicz, Joanna Olszewska (AZS Wrocław), Magdalena Matyja, Karolina Zasada, Aleksandra Łagowska, Patrycja Rżany, Angelika Gębka, Agata Droździk, Karolina Gruszka, Dominika Rosak, Maja Stopka (Mitech Żywiec), Weronika Wójcik, Klaudia Kubaszek, Olga Sirant, Agnieszka Bryzek, Dominika Woźniak, Magdalena Konopka (AZS UJ Kraków), Paulina Sobczak, Aleksandra Zielińska, Aleksandra Szydło, Natalia Stasikowska, Kinga Kołek, Mariana Ivanyshyn (Czwórka Radom), Dominika Głowacka, Agata Bała, Agnieszka Garbowska (Unifreeze Górzno);

 

SAMOBÓJCZE :

1- Kinga Niedbała (AZS PSW Biała Podlaska), Aleksandra Sudyk (Olimpia Szczecin), Bohdana Hnativ (Unifreeze Górzno), Kinga Ostrowska (AZS Wrocław), Katarzyna Konat (UKS SMS Łódź)

ROZEGRANE SPOTKANIA : 81 / 162

STRZELONE BRAMKI : 324

ŚREDNIA : 4

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: