Medyk zgodnie z planem

Zgodnie z planem Medyk pokonał dziś Mitech Żywiec 4:1. Spotkanie właściwie rozstrzygnęło się już w pierwszych minutach.

Już po pierwszych dziesięciu minutach było praktycznie po meczu. Medyk po golach Dudek i Sikory (po podaniu Gawrońskiej) prowadził już 2:0. Medyk spuścił z trochę z tonu, lecz dalej prowadził grę. Po pół godziny gry po starciu z Katarzyną Wnuk kontuzji doznała Natalia Chudzik i musiała opuścić murawę.
Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. W 57. minucie nie groźne dośrodkowała Kostova.. piłka po koźle trafiła do siatki Komosy. Trzy minuty później po podaniu Kostovej Gawrońska skierowała piłkę do pustej siatki. Mitech na pięć minut przed końcem zdobył honorową bramkę. Katarzyna Wnuk wykorzystała podanie Mai Stopki i zmniejszyła rozmiary porażki.

Już za dwa tygodnie oba zespoły rozegrają jeszcze swoje zaległe spotkania. Medyk zagra w Łodzi z SMS-em, a Mitech u siebie z Czarnymi.

14. kolejka Ekstraligi
17.11.2017, Konin
Medyk Konin vs TS Mitech Żywiec 4:1 (2:0)

1:0 Paulina Dudek 6′
2:0 Krystyna Sikora 10′
3:0 Lilyana Kostova 57′
4:0 Anna Gawrońska 61′
4:1 Katarzyna Wnuk 85′

MVP TKF : Anna Gawrońska

MEDYK : Dolan – Ficzay, Olejniczak (63′ Slavcheva), Sałata, Chudzik (40′ Zając), Balcerzak, Kaletka, Dudek (46′ Shuppo), Gawrońska (81′ Gawlak), Kostova

MITECH : Komosa (90′ Rybacka) – Rżany, Zasada, Biegun, Gruszka, Sobota (78′ Zeman), Droździk, Chrzanowska (70′ Stopka), Rosak (68′ Matyja), Wnuk, Wiśniewska