We Wrocławiu w czternastej kolejce Ekstraligi AZS podejmie Czwórkę Radom. Tak ułożyła się ligowa tabela, że będzie to jeden z decydujących o utrzymaniu spotkań.

Jutrzejsze gospodynie są na ostatnim miejscu w tabeli, a goście tuż nad strefą spadkową. Zwycięstwo będzie dla każdej ekipy bardzo cennym ekstraligowym tlenem. Wrocław musi się wydostać ze strefy spadkowej, wygrana Radomia pozwoliłaby złapać oddech przed zimą.
W pierwszym spotkaniu obu ekip w tym sezonie padł remis 1:1. Cudownego gola z dystansu strzeliła wtedy Joanna Wróblewska. Jutro stawiamy, także na podział punktów.

– Wszystko wskazuje na to, że zagramy w najmocniejszym składzie. Po pauzie za kartki wraca do kadry Aleksandra Zielińska. Normalnie trenuje Mariana Ivanishyn, która w poprzednim meczu zeszła wcześniej z powodu urazu. Zagramy na ciężkim terenie, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest to mecz i wierzę, że dziewczyny dadzą z siebie wszystko – mówi trener Sportowej Czwórki, Wojciech Pawłowski.

14. kolejka Ekstraligi
18.11.2017, Wrocław
AZS Wrocław vs LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom

NASZ TYP : X

TAB BYŁO W 3. KOLEJCE

Radom, 18.08.2017
Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom vs AZS Wrocław 1:1 (1:0)

1:0 Izabela Tracz 24′
1:1 Joanna Wróblewska 90′

MVP TKF: Anna Bocian

W 64. minucie Anna Bocian obroniła rzut karny wykonywany przez Emilię Wiaderną
czerwona kartka : Aleksandra Zielińska (88′ za druga żółtą)

Czwórka: Snopczyńska – Rosińska, Chrzanowska, Zielińska, Stasikowska (90′ Dobrowolska), Sobczak (84′ Smagur), Wąsik (70 Golian), Kołek, Stefańska, Tracz, Wiaderna (78′ Szydło)

AZS: Bocian – Bączek (69′ Ślusarczyk), Korda, Kaim (69′ Kwapisz), Parka, Wróblewska, Turkiewicz, Zbyrad, Maskiewicz, Olszewska, Czudecka

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.