Zbliżamy się do ostatniej kolejki Ekstraligi w rundzie jesiennej. Przedsmak weekendowych rozgrywek zaserwuje nam ekipa AZS UJ Kraków, która na swojej ziemi podejmie team AZS PSW Biała Podlaska. Niezwykle ważny mecz dla obu drużyn oglądać będziecie mogli na żywo!

Podczas 3 kolejki Ekstraligi (19.08.17) Akademiczki z Białej były niezwykle blisko utrzymania bezbramkowego remisu z Jagiellonkami trenera Krzysztofa Kroka. Ostatnie sekundy doliczonego czasu gry całkowicie zmieniły oblicze spotkania, potwierdzając że w polskim kobiecym futbolu nie ma rzeczy niemożliwych!

Zespół trenera Michała Kwietnia przyjeżdża do Krakowa żądny nie tylko trzech punktów, ale także zemsty za straconą szansę na pierwszy – wówczas – punkt w tym sezonie Ekstraligi. Z kolei Jagiellonki nie mogą pozwolić sobie na kolejny remis w stolicy Małopolski w celu wywalczenia top 6 najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce…Anna Zapała (AZS UJ Kraków): „Ja osobiście czekam z niecierpliwością na spotkania z Białą Podlaską. Każde z dotychczasowych starć było bardzo wyrównane i emocjonujące. Myślę, że tym razem nie będzie inaczej! Jednocześnie będziemy chciały przełamać passę remisów w Krakowie. Zapraszam wszystkich na mecz, wrażeń na pewno nie zabraknie.”

Dominika Gąsieniec (AZS PSW Biała Podlaska): „Jest to dla nas bardzo ważne spotkanie. Musi nastąpić przebudzenie mocy ze strony Białej. Mamy naprawdę bardzo dobry zespół. Jedziemy do Krakowa po wspólny cel i mamy nadzieję, że trzy punkty pojadą do Białej! Wyruszamy bardzo zmotywowane. Boli nas porażka z poprzedniego meczu z UJ. Chcemy się zrewanżować i pokazać na co nas stać!”

Która z drużyn przetrwa i zwycięsko wyjdzie z bitwy rozegranej w samo południe?Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00, 15 listopada (środa) na stadionie Hutnika Kraków przy ulicy Ptaszyckiego 4 w Krakowie.

Piotr Walkowiak

Środowy mecz w samo południe oglądać będziecie mogli na kanale youtube Piotra Walkowiaka: https://www.youtube.com/channel/UCy36NiwvirhYtZysYooOMGA/videos Piotr wraz z kapitan Jagiellonek – Kingą Wilk wspólnie skomentują dla Was ostatni spektakl UJotek i aktualnych srebrnych medalistek Mistrzostw Polski U19 w jesiennej rundzie Ekstraligi.

14. kolejka Ekstraligi
15.11.2017, Kraków
AZS UJ Kraków vs AZS PSW Biała Podlaska

NASZ TYP : X

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.