Medyk bije UJ

W sobotnie przedpołudnie Medyk gładko pokonał u siebie AZS UJ Kraków 5:0.

Już w 12. minucie, trochę na raty podopieczne Romana Jaszczaka otworzyły wynik spotkania. Dwa razy strzelała Gawrońska, dwa razy broniła Klabis, dopiero mało fortunne wybicie Sirant pozwoliło Sandrze Sałacie wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. W 38. minucie było już 2:0. Piłkę Sirant zabrała Shuppo, co w konsekwencji doprowadziło do pierwszego gola Pauliny Dudek. Do przerwy wynik się nie zmienił. Jagiellonki wytrzymały do 56. minuty. Wtedy to z prawe strony Gawrońska centrowała do Dudek, ta ponownie pokonała Klabis i było już 3:0. Jedenaście minut później Paulina Dudek skompletowała hattricka, tym razem z rzutu karnego po faulu na Kaletce. Wynik spotkania w 89. minucie ustaliła Kostova.