W Krakowie znów remis … znów 2:2

Trzeci mecz a rzędu na Stadionie Hutnika Kraków i trzeci remis Jagiellonek 2:2. Najpierw w dramatycznych okolicznościach z Olimpią, potem z Unifreeze a w niedzielę ze Sportową Czwórką Radom. W Krakowie mającym duże ambicje w tym sezonie to trzy straty punktów.

DO przerwy swoje szanse miały obie ekipy, lecz bramki nie padły. Worek rozwiązał się w drugiej połowie. Tuż po wznowieniu gry Aleksandra Nieciąg, wyprowadziła Jagiellonki na prowadzenie. Nie nacieszyły się nim długo, bo tylko do 54. minuty. Wtedy to Weronika Szuba przytomnie pokonała Karolinę Klabis, strzelając pierwszego gola w radomskich barwach. Dziesięć minut później również premierowe trafienie zaliczyła dobrze dziś grająca Ivanyshyn. Czwórka napierała i miała szansę na podwyższenie rezultatu, jednak jak to mówią ‘niewykorzystane sytuacje się mszzą’ i tak było tym razem. W doliczonym czasie gry Magda Knysak, przymierzyła z 35 metra nie do obrony i po raz kolejny uratowała punkty dla Jagiellonek.
Już za tydzień w trzynastej kolejce AZS UJ Kraków pojedzie do Konina na mecz z Medykiem, a Czwórka Radom zagra u siebie z Mitechem Żywiec.