Remis we Wrocławiu

Na koniec rundy jesiennej we Wrocławiu AZS podejmował Olimpię Szczecin. Jak to w ostatnich latach bywa, w spotkaniach obu ekip pada dużo bramek. Dziś oba zespoły zremisowały 2:2.

Dopiero w końcówce pierwszej poły padła pierwsza bramka. W 45. minucie bramkę ‘do szatni’ strzeliła dla gości Natalia Niewolna. W drugie połowie walka, walka i jeszcze raz walka. Spotkanie rozstrzygnęło się właściwie w osiem minut drugiej połowy. W 55. minucie wyrównała Joanna Wróblewska, a pięć minut później na 2:1 trafiła Kamila Czudecka. Wydawać by się mogło, że gospodynie ‘poczuły krew’, ale na krótko. W 63. minucie rzut karny wykorzystała Roksana Ratajczyk. Oba zespoły miały okazję, lecz więcej goli nie padło.
Za tydzień już początek rundy wiosennej w Ekstralidze. AZS Wrocław podejmie u siebie Czarnych Sosnowiec, a Olimpia Szczecin zagra w Wałbrzychu z AZS PWSZ.