Last Mitech

Last Mitech

W niedzielne popołudnie rozegrane zostało zaległe spotkanie siódmej kolejki Ekstraligi. Mitech rzutem na taśmę pokonał AZS Wrocław 1:0.

Zacięte spotkanie. Mitech nie mógł całe spotkanie przebić szczelnego defensywnego bloku rywalek, poza drobnymi wyjątkami. Wrocławianki nie był dłużne, parę razy z zagroziły bramce Oli Komosy głównie strzałami z dystansu. Jedyna i decydująca bramka spotkania padła w 90 minucie. Po dograniu Patrycji Wiśniewskiej młodziutka Maja Stopka ustaliła wynik spotkania.
Zwycięstwo to pozwoliło Góralkom złapać kontakt z górną częścią tabeli i wejść w dwucyfrową ilość punktów. Już śmiało, można powiedzieć, że w tragicznym położeniu znajdują się za to piłkarki Dawida Gomoli. Przedostatnie miejsce w tabeli, tylko cztery punkty tyle co ostatni beniaminek z Górzna. Widmo spadku zagląda legendarnemu klubowi ? Czy nie należy się jeszcze martwić ?

W najbliższy weekend po przerwie na reprezentacje zostanie rozegrana jedenasta kolejka. Mitech zagra u siebie w niedzielę z Czarnymi Sosnowiec, a AZS Wrocław u siebie w sobotę z Olimpią Szczecin.