#1liga : Remis rezerw Medyka ze Sztormem
I liga Polska

W Koninie rozegrane zostało zaległe spotkanie w ramach trzeciej kolejki I ligi grupy północnej. Mowa o pojedynku Medyka II Konin z walczącym o powrót do Ekstraligi Sztormem. Wynik mogły utrzymać Sztormówki, ale oblicze zmienił rzut karny podyktowany dla Medyczek.

W 67 minucie piłkarki trenera Roberta Chałaszczyka wyszły na prowadzenie po bramce Kingi Bużan. Długo nie trzeba było czekać na ustanowienie wyniku spotkania. Weronika Helinska celnie zamieniła jedenastkę na zdobycz bramkową dla zawodniczek trenera Janusza Gajewskiego.

Medyk II: Dominiczak – Nogalska, Zając, Sikorska, Majda, Trybus, Żurek, Bartczak (46′ Szmatuła), Mazurkiewicz, Helinska, Stasiak
Rezerwa: Parecka, Szmatuła, Budna, Rabiega, Łaniewska, Piasecka, Janik

Sztorm: Lemczak – Bużan K., Bużan A, Kozłowska, Krygier, Kulig, Słowińska, Ramotowska, Formella, Turowska (58′ Stromska), Sakłak (77′ Potrykus).
Rezerwa: Romańska, Potrykus, Kasprowicz, Kisiel, Maślanka, Stromska

Natalia Dominiczak:
Mecz był wyrównany. Do przerwy byłyśmy skoncentrowane i dzięki temu nie straciłyśmy bramki. Mogłyśmy objąć prowadzenie, ale zabrakło trochę szczęścia. W drugiej połowie miałyśmy przewagę, chociaż pierwsze straciłyśmy bramkę. Weronika Helinska wyrównała z rzutu karnego i do końca meczu utrzymał się rezultat 1:1.