Pierwsze trofeum wywalczyła Brescia, której barwy w tym sezonie reprezentują Aleksandra Sikora i Katarzyna Daleszczyk. Polki świętowały zdobycie Superpucharu Włoch, jednak na boisku pojawiła się jedynie Sikora. Daleszczyk jest niestety kontuzjowana.

Niemcy:

Bundesliga:

1. Ewa Pajor (Wolfsburg VFL) – grała od 78 minuty (wygrana: 5:0 z USV Jena)
  2. Nicole Eckerle (SC Freiburg) – kontuzja (remis 1:1 z Turbine Potsdam)
  3. Silvana Chojnowski (1. FC Koeln) – poza kadrą (przegrana: 0:2 z FC Bayern Munchen)
  4. Julia Matuschewski (FFC Frankfurt) – grała od 81 minuty (przegrana: 1:2 z SC Sand)
  5. Symela Ciesielska (MSV Duisburg) – poza kadrą (przegrana: 1:2 z Werder Brema)

2  Bundesliga:

1. Oliwia Woś (Arminia Bielefeld) – grała 90 minut (wygrana: 7:0 z Herforder SV)
  2. Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg) – grała 90 minut, bramka i żółta kartka (wygrana: 2:1 z VfL II Wolfsburg)
  3. Marta Stobba (BV Cloppenburg) – poza kadrą (wygrana: 2:1 z VfL II Wolfsburg)
  4. Dominika Wylężek (BV Cloppenburg) – poza kadrą (wygrana: 2:1 z VfL II Wolfsburg)
  5. Evelyn Nicinski (B.W. Hohen Neuendorf) – grała 90 minut (wygrana: 2:0 z TV Jahn Delmenhorst)
  6. Hanna Konsek (B.W. Hohen Neuendorf) – grała 90 minut (wygrana: 2:0 z TV Jahn Delmenhorst)
  7. Patrycja Pożerska (B.W. Hohen Neuendorf) – kontuzja (wygrana: 2:0 z TV Jahn Delmenhorst)
  8. Agata Tarczyńska (Wolfsburg II VFL) – grała 90 minut (przegrana : 1:2 z BV Cloppenburg)
  9. Kamila Kmiecik (FSV Gütersloh 2009) – grała do 77 minuty (wygrana 9:2 z SV Henstedt-Ulzburg)

Włochy

Superpuchar Włoch:

1. Aleksandra Sikora (ACF Brescia Femminile) – grała od 70 minuty (wygrana: 4:1 z Fiorentina)
  2. Katarzyna Daleszczyk (ACF Brescia Femminile) – kontuzja (wygrana: 4:1 z Fiorentina)

Francja:

Feminnes Division 1:

1. Katarzyna Kiedrzynek (PSG) – grała 90 minut (wygrana: 6:1 z Lilles OSC)

Szwecja

Damallsvenskan

1. Patrycja Jerzak (Djurgarden Stockholm) – na ławce rezerwowych (wygrana: 2:1 z IF Limhamn)

USA

Western Athletic Conference

1. Kinga Szemik (University of Texas Rio Grande Valley) –  grała 90 minut  (porażka: 1:2 z Oral Roberts)