Sztormowy rekord
III liga Polska

Sztormówki trenera Roberta Chałaszczyka dziś zmierzyły się z Canicułą Bytów. Mecz rozegrany został w ramach III ligi pomorskiej. W spotkaniu padła rekordowa ilość bramek. Piłkarki ze Sztormu zwyciężyły 35:0.

Pierwszy zespół Sztormu gra w I lidze grupie północnej, która w ten weekend pauzuje ze względu na zgrupowania reprezentacyjne. Zespół walczący o powrót do Ekstraligi wykorzystał dzisiejsze spotkanie i zdobył w nim rekordową ilość bramek.
Bramki: Słowińska -11, Kulig – 9, Bużan A – 6, Romańska – 4, Kisiel, Fromella, Bużan K, Turowska – 1.
Robert Chałaszczyk: Parę lat trzeba było czekać, aby pobić nieoficjalny rekord klubu, wynik w rozgrywkach trzeciej ligi 32-0. Udało się dzisiaj tego dokonać w meczu rezerw, wzmocnionych dziewczynami z pierwszego zespołu. Na początku szło niemrawo, jednak z każdą minutą, Sztormówki się rozkręcały. Wiele efektownych akcji przyniosło naprawdę przedniej urody bramki. Prym w strzelaniu goli wiodły Słowińska- 11 oraz Kulig- 9, prześcigając się raz po raz w dryblingach. Cały zespół podszedł poważnie do zawodów i przeciwnika, zdobywając 35 bramek. Gratuluje swoim Sztormówkom, a dziewczynom z Bytowa walki do ostatniej minuty. Brawo!