Puchar Polski na szczeblu województw wkracza w decydującą fazę. Dziś do małopolskiego finału awansował Respekt Myślenice.

W dzisiejszym półfinale pokonały w Sobolowie miejscowy Naprzód 2:0. W finale zagrają z pierwszoligową Tarnovią Tarnów,odbędzie się on w środę 20 września. Zwycięzca w rundzie międzywojewódzkiej zagra z wygranym z województwa świętokrzyskiego, tam w finale zagrają ze sobą Hetmanki Włoszczowa i KSP Kielce (27.09). Wygrany z tej pary w 1/8 zagra z Czarnymi Sosnowiec.

 

PUCHAR POLSKI na szczeblu województwa małopolskiego

Runda I – 15.08.2017r – wtorek

  • Zawody nr 1. : AS Świątniki Górne (IV) – UKS Victoria Gaj (III) 0:14
  • Zawody nr 2. : MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.(IV) – UKS Staszkówka- Jelna (II) 1:3
  • Zawody nr 3. : KS Dąb Zabierzów Boch. (IV) – KS Prądniczanka Kraków (III) 0:4
  • Zawody nr 4. : LKS Piast Łapanów (IV) – MKS Tuchovia Tuchów (III) 0:2
  • Zawody nr 5. : AP Wisła Brzeźnica (IV) – KS Podgórze Kraków (III) 0:4
  • Zawody nr 6. : WKS Szreniawa Nowy W. (IV) – GKS Glinik Gorlice (III) 3:1
  • Zawody nr 7. : Victoria Zalas (IV) – MTS Piast Skawina (III) 0:20
  • Zawody nr 8. : KS Rysy II Bukowina T. (III) – LKS Szaflary (III) 0:1
  • Zawody nr 9. : LKS Zieloni Niegowić (IV) – MKS Puszcza Niepołomice (III) 0:3 v0
  • Zawody nr 10. : Queens Witanowice (IV) – KS Górnik Wieliczka (IV) 2:2 k. 0:4

Runda II – 19/20.08.2017- sobota/niedziela

  • Zawody nr 11. UKS Victoria Gaj (III) – KS Rysy Bukowina Tatrzańska (I) 0:3 vo
  • Zawody nr 12. KS Podgórze Kraków (III) – KS Wanda Kraków (I) 0:3
  • Zawody nr 13. UKS Staszkówka- Jelna (II) – MKS Tarnovia Tarnów (I) 1:1 k. 2:4
  • Zawody nr 14. LKS Szaflary (III) – LKS Respekt Myślenice (II) 0:16
  • Zawody nr 15. WKS Szreniawa Nowy W. (IV) – LKS Naprzód Sobolów (II) 1:19
  • Zawody nr 16. KS Górnik Wieliczka (IV) – KS Bronowianka Kraków (II) 0:5
  • Zawody nr 17. MKS Puszcza Niepołomice (III) – KS Prądniczanka Kraków (III) 0:4
  • Zawody nr 18. MTS Piast Skawina (III) – MKS Tuchovia Tuchów (III) 3:2

Runda III – 30.08.2017 – środa

  • Zawody nr 19. MTS Piast Skawina (III) – LKS Naprzód Sobolów (II) 0:2
  • Zawody nr 20. KS Wanda Kraków (I) – LKS Respekt Myślenice (II) 0:0 k. 4:5
  • Zawody nr 21. KS Prądniczanka Kraków (III) – KS Rysy Bukowina Tatrzańska (I) 1:2
  • Zawody nr 22. MKS Tarnovia Tarnów (I) – KS Bronowianka Kraków (II) 3:0 vo

Runda IV (półfinał) 6.09.2017 – środa

  • MKS Tarnovia Tarnów (I) vs Rysy Bukowina Tatrzańska (I) 1:0
  • LKS Naprzód Sobolów (II) vs LKS Respekt Myślenice (II) 0:2

Finał 20.09.2017 środa

MKS Tarnovia Tarnów (I) vs LKS Respekt Myślenice (II)

Pokaż znajomym: