Łódzka nawałnica

Srogiej lekcji futbolu udzielił łódzki SMS beniaminkowi z Radomia. Dość niespodziewanie, aż 0:6 pokonał gospodynie.

Wszystko jakoś wyglądało przez pierwsze piętnaście minut, kiedy to minuta po minucie dwie bramki strzeliła Martyna Wiankowska. Z gospodyń ‘uszło powietrze, lecz dotrzymały dzielnie do przerwy i walczyły o korzystny wynik. Po przerwie wyszły zmotywowane .. i dostały ‘gonga’ od Nikoli Karczewskiej. Potem mimo tego, że podopieczne Wojciecha Pawłowskiego nie odpuściły – straciły kolejne gole. W 67. minucie ponownie trafiła Karczewska. Nonszalancką grę bloku defensywnego jeszcze dwa razy pod koniec spotkania ukarały dziewczyny z Łodzi. Zrobiła to Wiankowska i Maja Osińska.

Już za tydzień w ramach szóstej kolejki Czwórka zagra na wyjeździe z Olimpią, a SMS u siebie z Medykiem.