Pierwszy komplet punktów Olimpii

Unifreeze podejmowało w sobotnie popołudnie Olimpię Szczecin. Obu zespołom się delikatnie mówiąc, się nie wiedzie w tym sezonie. Więc idealny mecz na przełamanie. Wygrało ligowe doświadczenie.

Już po 18. minutach było 0:3. Gdy się wydawało, że to będzie kolejny pogrom Truskawek... te zdobyły swojego historycznego gola w Ekstralidze. Strzeliła go Dominika Głowacka w 27. minucie spotkania. Gra się uspokoiła. Kolejną bramkę strzeliła dopiero dziesięć minut po przerwie Weronika Szymaszek. Unifreeze jednak nie odpuszczało. Dopiero swego dopiero w doliczonym czasie gry. W 92. minucie gola na 2:4 strzeliła Agata Bała. Jest to jej debiutancka bramka w Ekstralidze.

Już za tydzień w ramach szóstej kolejki Ekstraligi Unifreeze pojedzie do Sosnowca na mecz z Czarnymi, a Olimpia zagra u siebie z Czwórką Radom.